Наша сторінка на Facebook Наша сторінка у Twitter Наш канал Youtube
підписатися на новини
Email
підписатись
відписатись

Quicks: Креативний мобільний застосунок для відеомонтажу
Мобільний додаток Slibe для веб - дизайнерів
Газета Нова Доба - видання про Київ і столичну область

 

 НОВИНИ


Кіноклуб Києво-Могилянської Академії, Київська група Міжнародної Амністії та німецька неурядова організація «Акція спокути - служба миру»

9 листопада, 2005 р.

    запрошують Вас
    9 листопада о 18:30 на показ документального фільму
    «Млин»
    (Україна, 2002р.)
    Режисер Ігор Негреску
    Автори сценарію Борис Хандрос, Ігор Негреску
    Оператор Вікотор Шувалов
    Текст читає народний артист України Богдан Ступка
    
    У фільмі справжні життєві історії, документальні свідчення жертв голокосту, які дякують за врятоване життя українцям та німцям, котрі, своєю чергою, наражаючись на смертельну небезпеку, допомогали євреям під час Другої Світової війни. Зйомки стрічки проходили на Вінничні у Харкові, у Кельні (Німеччна), Колумбусі (США), в Ізраїлі. У фільмі звучать єврейські народні пісні.
    Окрім показу фільму організатори планують проведення дискусії з людьми, які приймали участь в його створенні.
    Запрошені автор сценарію – Борис Наумович Хандрос, заступник голови «Всеукраїнської асоціації євреїв – колишніх в’язнів гетто й нациських концтаборів» - Василій Васильович Михайлівський.
    9 листопада – міжнародний день проти фашизму та антисемітизму. Цю дату обрали у зв»язку із подіями в ніч з 9 на 10 листопада 1938 р., відомими, як Хрустальна Ніч або Ніч розбитих вітрин. Тоді у Німеччні сталися єврейські погроми: синагоги були спалені, крамниці та домівки євреїв розгромлені, сталися масові вбивства.
    
    «Українське суспільство поліетнічне і поліконфесійне. Це ознака його сили, а не слабкости, тому що розширює можливості економічних і соціально-культурних контактів із багатьма країнами світу. Але якщо ми всі – і держава, і суспільство – будемо толерантно або байдуже ставитися до проявів відвертої ксенофобії, то ця особливість стане не перевагою, а вадою». (Із заяви української інтелеґенції проти ксенофобії)
    Місце проведення – «Бурса» кімната 13, 9й корпус, ВУЛ. Набережно-Хрещатитська 27
    __________________________________________________________________________________________
    
     Акція спокути - служба миру (АСФ) вже сорок років провадить діяльність, спрямовану на примирення народів у країнах, що постраждали від націонал-соціалізму.
    Молоді волонтери, працюючи в довготермінових проектах примирення та літніх таборах, поропаґують мир і толерантність, виступаючи проти забуття жахів нацизму та людяність мійбутніх поколінь.
    Міжнародна Амністія – це всесвітній рух, який обєднує близько 2 млн добровольців з понад 150 країн світу, котрі вже більше 40 років виступають на захист прав людини. Міжнародна Амністія незалежна від урядів, політичних ідеологій та релігійних переконань. Єдина мета Міжнародної Амністії – захист і утвердження прав людини у будь-якому куточку світу.


Яким суспільним інституціям ви довіряєте найбільше?
Президенту
Верховній раді
Уряду
органам місцевого самоврядування
Армії
Поліції
Цекрві
Громадським організаціям
Волонтерам
Нікому не довіряю