Наша сторінка на Facebook Наша сторінка у Twitter Наш канал Youtube
підписатися на новини
Email
підписатись
відписатись

БЛАГОДІЙНИЙ ФОНД ІНТЕГРО
Фонд Країна Добродій
Газета Нова Доба - видання про Київ і столичну область
Парламентський клуб НУО
Українська гельсинська спілка з прав людини
Портал Громадський простір

 

 НОВИНИ


16 грудня 2005 долі в м. Харкові, за участі та підтримки Програми сприяння Парламенту

29 грудня, 2005 р.

    України, відбулося виїзне засідання Комітету Верховної Заради України з питань прав людини, національних меншин і міжнаціональних відносин на тему "Перспективи впровадження Закону України "Про забезпечення рівних прав та можливостей жінок і чоловіків".
     Голова Комітету з питань прав людини, національних меншин і міжнаціональних відносин Геннадій Удовенко виступив з доповіддю, у якій відзначив важливість прийнятого Закону для подальшого розвитку гендерної політики в Україні та необхідність подальших кроків для інституційного закріплення державної політики в цій сфері. Як зазначив Геннадій Удовенко, у Харківський області зосереджений потужний науковий потенціал і добрі розвинений сектор громадських організацій, у тому числі тихнув, що займаються проблемами гендерної рівності. Також, Геннадій Удовенко відмітив, що Комітет має позитивний досвід співпраці з Харківським центром жіночих досліджень, зокрема в опрацюванні закону про попередження насильства в сім'ї.
     Заступник Голови обласної заради Марина Вишневська та Заступник Голови Харківської обласної державної адміністрації Людмила Бєлова у своїх виступах розповіли про ті кроки, які робить обласна Влада для реалізації політики рівних можливостей в області.
     Директор Програми сприяння Парламенту України Богдан Радейко розповів про діяльність Програми в цілому та про її гендерний компонент. Він також відзначив важливість участі громадських, і зокрема, жіночих організацій у впровадженні політики рівних прав і можливостей у державі.
     Народний депутат України, голова підкомітету з питань гендерної політики Ольга Кобець у своєму виступі наголосила на тому, що громадські організації зробили багато для того, щоби сьогодні мі могли пишатися прийнятим законом, Алі треба ще багато зробити, щоби він не залишився лише формальною ознакою політики рівності. Для цього слід об'єднати зусилля Верховоної Заради, виконавчої гілки влади, а також громадських об'єднань і міжнародних програм співпраці.
     З повідомленнями виступили також Олександра Руднєва - Президент Харківського центру жіночих досліджень, кандидат юридичних наук, Тетяна Просєкіна - керівник апарату Харківської обласної заради, Ганна Христова - викладач Національної юридичної академії ім. Ярослава Мудрого, кандидат юридичних наук, директор Міжнародного юридичного центру "Легітим", Олена Уварова - консультант з юридичних питань Міжнародного юридичного центру ?Легітим", Олена Кочемировська - кандидат психологічних наук, доцент, координатор програм по попередженню насильства в сім'ї Харківського центру жіночих досліджень.
     Представниками Харківського центру жіночих досліджень та Міжнародного юридичного центру "Легітим" були розроблені пропозиції та рекомендації з приводу реалізації Закону України "Про забезпечення рівних прав та можливостей жінок і чоловіків.
     Крім того, представники Комітету відвідали Харківський центр жіночих досліджень під година якого були ознайомлені з основними напрямками його діяльності.


Чи вважаєте ви за необхідне реформувати ООН?
Так
Ні
ООН потрібно ліквідувати, а не реформувати