Наша сторінка на Facebook Наша сторінка у Twitter Наш канал Youtube
підписатися на новини
Email
підписатись
відписатись

ІСАР «Єднання»
Ресурсний центр ГУРТ
ГО Громадянська палата міста Києва
Журнал
Коаліція ГО Покоління демократичних перетворень
Парламентський клуб НУО
Українська гельсинська спілка з прав людини
Портал Громадський простір

 

 НОВИНИ


Сьогодні Київська незалежна медіа-профспілка представляє перший аналітичний звіт за результатами моніторингу випадків порушень прав журналістів та ЗМІ за січень-лютий 2004 року

18 березня, 2004 р.

    ****
    З січня 2004 року КНМП відстежує і аналізує інформацію щодо порушень прав журналістів по Україні як у провладних, так і опозиційних ЗМІ усіх форм власності. Зібрані відомості відкриті для будь-якого журналіста, який потребуватиме цієї інформації. Аналітичний звіт за результатами моніторингу публікуватиметься щомісяця, а раз у квартал виходитиме електронний квартальний бюлетень.
    
    КНМП відстежує інформацію з центральних і регіональних газет, а також Інтернет-видань по всій Україні. Використовуючи досвід вітчизняних та зарубіжних моніторингових центрів, аналітики медіа-профспілки уклали методику проведення моніторингу випадків порушень прав журналістів. Вона передбачає трирівневу структуру читання інформації: в аналітичній записці відбиваються найгостріші та найрезонансніші конфлікти, виявляються основні тенденції та прогнозується розвиток ситуацій, в узагальнюючій таблиці класифікуються порушення прав журналістів та медіа, наводяться цифри та перелік постраждалих, у хронології випадків порушень прав журналістів та ЗМІ коротко викладена суть усіх випадків за звітний період. Повна інформація щодо кожного конкретного випадку може надаватися журналістам за індивідуальним запитом.
    
    У журналістів, чиї права будуть порушені, тепер є можливість отримати від медіа-профспілки консультацію або допомогу юристів та медіа-адвокатів. Звертаємося до усіх працівників медіа з проханням повідомляти КНМП про порушення власних прав, особливо трудового та соціального характеру, які часто не набувають розголосу і залишаються поза увагою громадськості. Вони допоможуть скласти об’єктивну картину основних проблем журналістів та виробити рекомендації щодо покращання ситуації у медіа-просторі.
    
    З аналітичним оглядом, таблицею та хронологією конфліктних ситуацій в медіа-сфері України за січень-лютий 2004 можна ознайомитися на http://www.profspilka.org.ua/cgi-bin/show_story.cgi?Id=457&L=ua&Idr=22.
    
    З найкращими побажаннями,
    Тетяна Акiмова,
    iнформацiйний менеджер КНМП
    тел. (044) 230-69-81, 296-13-36
    www.profspilka.org.ua


Чи підтримуєте ви приватизацію сільгоспземель?
Так
Ні
Треба подовжити мораторій