Наша сторінка на Facebook Наша сторінка у Twitter Наш канал Youtube
підписатися на новини
Email
підписатись
відписатись

Ресурсний центр ГУРТ
ГО Громадянська палата міста Києва
Журнал
Коаліція ГО Покоління демократичних перетворень
Парламентський клуб НУО
Українська гельсинська спілка з прав людини
Портал Громадський простір

 

 НОВИНИ


Сьогодні Київська незалежна медіа-профспілка представляє перший аналітичний звіт за результатами моніторингу випадків порушень прав журналістів та ЗМІ за січень-лютий 2004 року

18 березня, 2004 р.

    ****
    З січня 2004 року КНМП відстежує і аналізує інформацію щодо порушень прав журналістів по Україні як у провладних, так і опозиційних ЗМІ усіх форм власності. Зібрані відомості відкриті для будь-якого журналіста, який потребуватиме цієї інформації. Аналітичний звіт за результатами моніторингу публікуватиметься щомісяця, а раз у квартал виходитиме електронний квартальний бюлетень.
    
    КНМП відстежує інформацію з центральних і регіональних газет, а також Інтернет-видань по всій Україні. Використовуючи досвід вітчизняних та зарубіжних моніторингових центрів, аналітики медіа-профспілки уклали методику проведення моніторингу випадків порушень прав журналістів. Вона передбачає трирівневу структуру читання інформації: в аналітичній записці відбиваються найгостріші та найрезонансніші конфлікти, виявляються основні тенденції та прогнозується розвиток ситуацій, в узагальнюючій таблиці класифікуються порушення прав журналістів та медіа, наводяться цифри та перелік постраждалих, у хронології випадків порушень прав журналістів та ЗМІ коротко викладена суть усіх випадків за звітний період. Повна інформація щодо кожного конкретного випадку може надаватися журналістам за індивідуальним запитом.
    
    У журналістів, чиї права будуть порушені, тепер є можливість отримати від медіа-профспілки консультацію або допомогу юристів та медіа-адвокатів. Звертаємося до усіх працівників медіа з проханням повідомляти КНМП про порушення власних прав, особливо трудового та соціального характеру, які часто не набувають розголосу і залишаються поза увагою громадськості. Вони допоможуть скласти об’єктивну картину основних проблем журналістів та виробити рекомендації щодо покращання ситуації у медіа-просторі.
    
    З аналітичним оглядом, таблицею та хронологією конфліктних ситуацій в медіа-сфері України за січень-лютий 2004 можна ознайомитися на http://www.profspilka.org.ua/cgi-bin/show_story.cgi?Id=457&L=ua&Idr=22.
    
    З найкращими побажаннями,
    Тетяна Акiмова,
    iнформацiйний менеджер КНМП
    тел. (044) 230-69-81, 296-13-36
    www.profspilka.org.ua


Ваша оцінка перспективи вступу України до ЄС:
5 років
10 років
20 років
Ніколи