Наша сторінка на Facebook Наша сторінка у Twitter Наш канал Youtube
підписатися на новини
Email
підписатись
відписатись

Quicks: Креативний мобільний застосунок для відеомонтажу
Мобільний додаток Slibe для веб - дизайнерів
Газета Нова Доба - видання про Київ і столичну область

 

 НОВИНИ


Конституційна реформа та консолідована демократія: роль громадянського суспільства, влади та опозиції.

4 березня, 2008 р.

   
    Конференція "Конституційна реформа та консолідована демократія: роль громадянського суспільства, влади та опозиції" відбудеться 5 березня у Києві.
    
    Конференція відбудеться 5 березня 2008 року (середа) у м. Київ у готелі “Русь”( ІІ поверх, конференц-зал «Венеція») за адресою: вул. Госпітальна, 4 з 14.00 до 19.15. Початок реєстрації о 13.00.
    
    У зв’язку з тим, що конституційна реформа 2004 року не принесла бажаного результату – створення збалансованої системи органів публічної влади – в середовищі політиків та експертів дедалі більшої підтримки набула ідея чергового перегляду Конституції України, який би забезпечив більш ефективну організацію вищих органів держави, розмежування політичної відповідальності за прийняття і виконання політичних рішень, а також вирішив ті проблеми, які не були враховані в 2004 році, насамперед – в частині перебудови існуючої системи місцевого самоврядування, адміністративно-територіального устрою, організації роботи Конституційного Суду, повноважень прокуратури.
    
    В той же час, попри загальне усвідомлення недоліків Конституції в її існуючій редакції, в політикумі та експертному середовищі зміст конституційної реформи бачиться по-різному. Відповідно, не існує і єдності в питанні щодо оптимального механізму внесення змін до Конституції: частина експертів та політиків пропонує переглядати Основний Закон в порядку, який передбачений самою Конституцією, інша частина – на всеукраїнському референдумі, який затвердить нову редакцію Основного Закону.
    
    Конференція складатиметься з двох подіумних дискусій на такі теми:
    • Конституційна реформа: зміст і межі конституційних перетворень в контексті інтересів суспільства, влади і опозиції.
    • Механізми внесення змін до Конституції України: проблеми та напрями вирішення.
    
    До участі у заході запрошено народних депутатів України, представників Секретаріату Президента України, Центральної виборчої комісії, Конституційного Суду України, Міністерства юстиції України, представників провідних аналітичних центрів, фахівців у сфері конституційного права, науковців, представників засобів масової інформації (кількість учасників – близько 80 осіб з усієї України). Також у заході візьмуть участь представники міжнародних організацій та інституцій.
    
    Бажаючих взяти участь у заході просимо попередньо акредитуватись до 18.00 3 березня (понеділок) за телефоном (044) 531 37 68 або за адресою: oksana@laboratory.kiev.ua. Контактна особа – Оксана Грищук.
    
    
    Джерело : Лабораторія законодавчих ініціатив


Яким суспільним інституціям ви довіряєте найбільше?
Президенту
Верховній раді
Уряду
органам місцевого самоврядування
Армії
Поліції
Цекрві
Громадським організаціям
Волонтерам
Нікому не довіряю