Наша сторінка на Facebook Наша сторінка у Twitter Наш канал Youtube
підписатися на новини
Email
підписатись
відписатись

Quicks: Креативний мобільний застосунок для відеомонтажу
Мобільний додаток Slibe для веб - дизайнерів
Газета Нова Доба - видання про Київ і столичну область

 

 НОВИНИ


Електронний журнал «Збереження спадщини» шукає авторів з країн Східного партнерства

27 березня, 2013 р.

    Спеціалісти з країн-учасниць Східного партнерства, які працюють у сфері збереження культурно-історичної спадщини, мають змогу долучитися до написання третього номера електронного журналу «Збереження спадщини».
    
    Матеріали, що їх можуть надсилати спеціалісти, мають стосуватися таких тем: національних політик зі збереження культурно-історичної спадщини; державних ініціатив у сфері спадщини; стандартів захисту спадщини; питань управління у сфері спадщини; інтегрованих підходів у сфері спадщини тощо.
    
    Роботи можуть бути надіслані у формі статей і оглядів. Кожен номер журналу може містити щонайбільше два матеріали з кожної країни-учасниці Східного партнерства.
    
    Автори з України можуть надсилати свої статті та огляди за такою адресою: archiprestig@ukr.net (Олена Олійник).
    
    Останній термін для подачі матеріалів – 30 квітня.
    
    Електронний журнал видається у рамках проекту «Регіональна співпраця задля розвитку культурного спадку». Проект фінансується ЄС і впроваджується програмою «Культура» Східного партнерства.
    
    Нагадаємо, що метою проекту «Регіональна співпраця задля розвитку культурного спадку» є удосконалення управління у сфері культурного спадку. Також проект націлений на сприяння інтеграції спадку в економічний розвиток регіону Східного партнерства.
    
    Нагадаємо також, що мета програми «Культура» Східного партнерства полягає в допомозі країнам-партнерам у проведенні реформи культурної політики, а також у нарощуванні потенціалу та підвищенні професіоналізму культурних діячів. Програма підтримує регіональні ініціативи, які за допомогою культури сприяють економічному розвитку, соціальній інтеграції, розв’язанню конфліктів і налагодженню міжкультурного діалогу. Бюджет Програми – 12 млн. євро.


Яким суспільним інституціям ви довіряєте найбільше?
Президенту
Верховній раді
Уряду
органам місцевого самоврядування
Армії
Поліції
Цекрві
Громадським організаціям
Волонтерам
Нікому не довіряю