Наша сторінка на Facebook Наша сторінка у Twitter Наш канал Youtube
підписатися на новини
Email
підписатись
відписатись

Quicks: Креативний мобільний застосунок для відеомонтажу
Мобільний додаток Slibe для веб - дизайнерів
Газета Нова Доба - видання про Київ і столичну область

 

 НОВИНИ


Минулого року Нідерланди, Данія та Швеція найбільш активно підтримували “бідні” держави

16 квітня, 2004 р.

    Найменш активною виявилася Японія, яка зайняла в рейтингу 21 місце. Такі дані оприлюднив дослідницький Центр Глобального Розвитку (Center for Global Development), склавший рейтинг країн найбільш щедрих до потребуючих.
    
    Як повідомляє Washington Profile, рейтинг враховує 8 критеріїв: "торгівля" (наскільки багаті країни враховують інтереси “бідних”, "технологія" (інвестиції в наукові невійсьйові дослідження), безпека (участь в миротворчих операціях), охорона довкілля, міграція (політика стосовно мігрантів), інвестиції (наскільки "багаті" країни сприяють, щоб компанії інвестувати капітали в економіку "бідних") та розміри прямої економічної допомоги. Країни бувшого СРСР не увійшли до рейтингу.
    
    В 2003 році США зайняли сьоме місце у світі за розміром допомоги, країнам, що розвиваються. Щорічно, з розрахунку на одного американця, Сполучені Штати перераховують $0.13 державних коштів та $0.05 з приватних джерел. За такою шкалою найбільш щедрими країнами вважаються Швеція ($0.61 державних та $0.01 приватних коштів на душу населення), Нідерланди (відповідно, $0.57 та $0.04), Данія ($0.84 та $0.01) та Норвегія ($1.02 і $0.24). Серед 21 індустріально розвинутих країн найбільш пасивними у питанні виділення прямої економічної допомоги виявилися Нова Зеландія, Португалія та Греція.


Яким суспільним інституціям ви довіряєте найбільше?
Президенту
Верховній раді
Уряду
органам місцевого самоврядування
Армії
Поліції
Цекрві
Громадським організаціям
Волонтерам
Нікому не довіряю