Наша сторінка на Facebook Наша сторінка у Twitter Наш канал Youtube
підписатися на новини
Email
підписатись
відписатись

Журнал
Коаліція ГО Покоління демократичних перетворень
Парламентський клуб НУО
Українська гельсинська спілка з прав людини
Портал Громадський простір

 

 НОВИНИ


ЄС та ООН посилюють співпрацю з відновлення та розвитку в Донецькій та Луганській областях

10 листопада, 2017 р.

    9, 10, 11 листопада 2017 р. – Беренд де Гроот, керівник Програми співробітництва Представництва ЄС в Україні, перебуває з триденним візитом на Донбасі. В рамках візиту де Гроот зможе провести зустріч з представниками місцевих громад та продовжити визначати їхні потреби та необхідну підтримку з боку ЄС, зокрема в рамках нової програми ЄС із підтримки Сходу Україні, прийняття якої очікується найближчим часом. Бюджет програми - 50 мільйонів євро. Основні її завдання - покращення доступу до фінансування для малого бізнесу, професійне навчання, підтримка переміщених університетів, безпека громад та соціальна єдність, а також подальша підтримка децентралізації та реформи системи охорони здоров’я. Де Гроот зустрічається з представниками державних адміністрацій Донецької та Луганської областей.
    Беренд де Гроот: “Цей візит надає можливість працювати прямо із громадами та органами, які отримують допомогу, зрозуміти їхні потреби та визначити разом з установами ООН нашу нову програму для Сходу України”. Він також додав: “ЄС є найбільшим донором в східній Україні. Надання допомоги на територіях, які постраждали від конфліку в східній Україні, залишається серед пріорітетів для ЄС”.
    Вчора після зустрічі з Головою Донецької ОДА Павлом Жебрівським в Краматорську де Гроот разом з представниками громадянського суспільства взяв участь у воркшопі з професійної освіти та підготовки.
    Сьогодні в Сєвєродонецьку пройшов схожий семінар після зустрічі із Заступником голови Луганської ОДА Ольгою Лішик.
    Де Гроот відвідає автодорожній міст через річку Сіверський Донець. В 2014 році його підірвали комбатанти. Міст відновили за підтримки ЄС. В результаті, річку знову можуть переходити люди та перевозити через неї товари. Де Гроот також відвідає проект із модернізації каналізаційної системи та відновлення гуртожитків для внутрішньо переміщених осіб в Краматорську, який фінансує ЄС. Після цього він також відвідає проект ЄС із покращення доступуп до води в місті Кремінна.
    Детальніше: Мартті Лутсар, 0(44) 390 80 10,Martti.Lutsar@eeas.europa.eu


Чи проводиться в Україні пенітенціарна реформа?
Так
Лише її імітація