Наша сторінка на Facebook Наша сторінка у Twitter Наш канал Youtube
підписатися на новини
Email
підписатись
відписатись

Quicks: Креативний мобільний застосунок для відеомонтажу
Мобільний додаток Slibe для веб - дизайнерів
Газета Нова Доба - видання про Київ і столичну область

 

 НОВИНИ


У 2003 році США посіли сьоме місце у світі з допомоги країнам, що розвиваються

21 квітня, 2004 р.

    ****** Серед 21 індустріально розвитих країн, найбільше "скупі" у виділенні прямої економічної допомоги Нова Зеландія, Португалія і Греція.
    А найбільш активно допомагали "бідним" державам Нідерланди, Данія, Швеція, Австралія і Великобританія. Найменш активна була Японія, що зайняла останнє, 21-і місце. Країни колишнього СРСР у рейтингу не враховувалися. Ці дані опублікували дослідницький Центр Глобального Розвитку (Center for Global Development) і журнал Foreіgn Polіcy, що склали рейтинг країн світу, найбільш щедрих до нужденного.
    
    Рейтинг враховує 8 критеріїв: "торгівля" (наскільки багаті країни враховують інтереси "бідних"), "технологія" (вкладення в наукові невоєнні дослідження), безпека (участь у миротворчих операціях), охорона навколишнього середовища, міграція (політика у відношенні мігрантів), інвестиції (наскільки "багаті" країни заохочують свої компанії вкладати капітали в економіку "бідних") і розміри прямої економічної допомоги.
    
    Щодня, з розрахунку на одного американця, Сполучені Штати перераховують на різні програми допомоги "бідним" країнам $0.13 державних коштів і $0.05 із приватних джерел. По цій же шкалі, найбільш щедрими країнами є Швеція ($0.61 державних і $0.01 часток грошей на душу населення), Нідерланди (відповідно, $0.57 і $0.04), Данія ($0.84 і $0.01) і Норвегія ($1.02 і $0.24).
    Джерело: Washіngton ProFіle


Яким суспільним інституціям ви довіряєте найбільше?
Президенту
Верховній раді
Уряду
органам місцевого самоврядування
Армії
Поліції
Цекрві
Громадським організаціям
Волонтерам
Нікому не довіряю