Наша сторінка на Facebook Наша сторінка у Twitter Наш канал Youtube
підписатися на новини
Email
підписатись
відписатись

Фонд Країна Добродій
Газета Нова Доба - видання про Київ і столичну область
Парламентський клуб НУО
Українська гельсинська спілка з прав людини
Портал Громадський простір

 

 НОВИНИ


На Івано-Франківщині обговорювали питання з попередження насильства в сім’ї

20 серпня, 2004 р.

    *** Сьогодні в Івано-Франківську відбулась колегія обласної адміністрації, на якій обговорювались хід виконання в області Закону України "Про попередження насильства в сім’ї", а також основні заходи з запобігання домашньому насильству.
    
    Внаслідок оперативної роботи та проведення регіональних профілактичних операцій - "Ялинка", "Канікули", "Урок", "Генофонд", "Діти вулиці" та "Сім'я без насильства" виявлено і поставлено на облік 1 тис. осіб, які вчинили насильство в сім'ї, 69 батьків, які негативно впливають на виховання дітей, 406 неповнолітніх правопорушників .
    
    Всього на профілактичному обліку органів внутрішніх справ області перебуває 3108 осіб, які вчинили насильство в сім'ї. У поточному році на облік поставлено 1107 осіб, з яких - 893 особи, які вчинили фізичне насильство, 12 - сексуальне, 152 - психологічне, 50 осіб, які вчинили економічне насильство.
    
    Із загальної кількості притягнених до відповідальності, чоловіки становлять 2780 осіб, жінки - 328 та 36 підлітків.
    
    Порушено 24 кримінальні справи за невиконання обов'язків по догляду за дитиною, 2 батьків притягнені до відповідальності за втягнення дітей у заняття жебрацтвом, 230 батьків притягнено до адміністративної відповідальності за неналежне виховання неповнолітніх.
    
    Основними заходами з попередження в області насильства у сім`ї є спільні колегії, тематичні координаційні ради, семінари, тренінги та рейди, тематичне анкетування дітей у школах, що проводяться відділами у справах сім'ї та молоді, освіти та служб у справах неповнолітніх у співпраці з громадськими організаціями.
    
    Для надання практичної допомоги жертвам домашнього насильства створюватимуться кризові центри соціально-психологічної допомоги в м.Івано-Франківську та селищі Верховині.
    
    Важливим фактором в покращенні становища сімей, у подоланні домашнього насильства є поєднання зусиль органів влади, громадських організацій, релігійних громад різних конфесій та засобів масової інформації.
    
    
    Джерело : /www.civicua.org


Яким суспільним інституціям ви довіряєте найбільше?
Президенту
Верховній раді
Уряду
органам місцевого самоврядування
Армії
Поліції
Цекрві
Громадським організаціям
Волонтерам
Нікому не довіряю