Наша сторінка на Facebook Наша сторінка у Twitter Наш канал Youtube
підписатися на новини
Email
підписатись
відписатись

Quicks: Креативний мобільний застосунок для відеомонтажу
Мобільний додаток Slibe для веб - дизайнерів
Газета Нова Доба - видання про Київ і столичну область

 

 НОВИНИ


ЄС запроваджує нову службу допомоги з питань експорту для країн, що розвиваються

9 лютого, 2005 р.

    *** Сьогодні ЄС запровадив удосконалену багатомовну версію Служби сприяння експорту, що працюватиме у режимі реального часу в Інтернеті. За допомогою цієї служби буде надаватися допомога виробникам з країн, що розвиваються, які планують експортувати свою продукцію на ринки ЄС. Нова Служба надаватиме кілька нових послуг у режимі реального часу, при чому основні послуги забезпечуватимуться англійською, французькою, іспанською та португальською мовами. Також з’явиться новий розділ „Ринок”, спрямований на полегшення укладення угод між трейдерами, а також розширена база даних з торгової статистики. Нині ще триває робота над удосконаленням системи, за допомогою якої надаватиметься більш детальна інформація щодо спеціальних вимог до імпорту товарів і внутрішнього оподаткування в країнах ЄС. Очікується, що цю роботу буде закінчено у першій половині 2005 р.
    Комісар ЄС з питань торгівлі Петер Мендельсон сказав: „Це ще один конкретний спосіб допомогти країнам, що розвиваються, здійснювати експорт до ЄС. Європейський Союз продовжуватиме роботи такі конкретні кроки у світі, де нетарифні перешкоди залишаються насправді останнім головним бар’єром на шляху до наших ринків для найбідніших країн. Я маю приємність повідомити вам, що протягом 2005 року на цьому сервісному сайті з’явиться ще більше додаткових послуг.”
    Доступ до цієї служби знаходиться на сайті:
    http://export-help.cec.eu.int
    Історична довідка
    Службу сприяння експорту, започатковану Європейською Комісією у лютому 2004 р., було розроблено, щоб допомогти експортерам з країн, що розвиваються, із доступом до ринку ЄС. З часу початку свого функціонування цією Службою скористалися 484 тис. разів із середнім показником 1 450 запитів на день. Усі зацікавлені активно користувалися поштовою скринькою Служби, у результаті чого Комісією було детально опрацьовано більше 890 інформаційних запитів. Зворотня інформація, отримана від користувачів бази даних, стала основою для розробки нових послуг.
    Сьогодні у режимі реального часу надаються нові послуги, які допомагають зробити службу більш корисною для експортерів з країн, що розвиваються. Це включає багатомовну версію (англійську, французьку, іспанську та португальську) кількох сервісів; торгову статистику 25 країн ЄС; нові розділи „Ринок” і „Контакти”; а також більш детальна інформація щодо усіх типів імпортних заходів, включаючи тарифні квоти, кількісні обмеження, заходи спостереження за імпортом, ввізні та індикативні ціни, антидемпінгові заходи та спеціальні схеми генеральних преференцій.
    Тепер користувачі бази даних можуть отримати більш комплексну картину про заходи, що застосовуються до торгових операцій у країнах ЄС, включаючи прямий доступ до відповідного законодавства, що публікується в „Офіційному журналі ЄС”.
    Тематика, за якою надаватиметься інформацію, буде ще більше розширена протягом першої половини року та включатиме:
    - Конкретні технічні та санітарні вимоги ЄС і країн ЄС, такі як маркування, етикетування та гігієнічні вимоги;
    - Інформація про внутрішні податки, такі як ПДВ і акцизні збори, що застосовуються у окремих державах ЄС.
    Просимо користувачів служби направляти їхні пропозиції щодо додаткової інформації, яка могла б допомогти задовольнити їхні потреби (ел. пошта: export-help@cec.eu.int).
    Більш детальна інформація:
    http://export-help.cec.eu.int


Яким суспільним інституціям ви довіряєте найбільше?
Президенту
Верховній раді
Уряду
органам місцевого самоврядування
Армії
Поліції
Цекрві
Громадським організаціям
Волонтерам
Нікому не довіряю