Наша сторінка на Facebook Наша сторінка у Twitter Наш канал Youtube
підписатися на новини
Email
підписатись
відписатись

БЛАГОДІЙНИЙ ФОНД ІНТЕГРО
Фонд Країна Добродій
Газета Нова Доба - видання про Київ і столичну область
Парламентський клуб НУО
Українська гельсинська спілка з прав людини
Портал Громадський простір

 

 НОВИНИ


Конкурс проектів неприбуткових громадських організацій України

31 травня, 2005 р.

    *** У межах своєї служби “Добродія Київська” Ініціативний центр сприяння активності та розвитку громадського почину “Єднання” (ІСАР “Єднання”) продовжує конкурс проектів неприбуткових громадських організацій України.
    
    Мета конкурсу полягає у сприянні розбудові громадянського суспільства через підтримку ОГС, які представляють і захищають інтереси громадян, впливають на формування громадської думки і на процес прийняття рішень у державі, сприяють розвиткові демократичного управління, в тому числі звітності влади перед громадою.
    
    В межах конкурсу будуть надані гранти ОГС на впровадження проектів у різних сферах суспільного життя. Передбачається підтримка конкретних заходів, таких як: просвітницькі акції та кампанії, тренінги, надання консультацій, проведення круглих столів і громадських слухань стосовно шляхів вирішення існуючих проблем тощо.
    
    Проекти, які претендують на фінансування в межах конкурсу, мають відповідати таким загальним вимогам:
    - бути спрямованими на залучення населення до участі у вирішенні нагальних місцевих проблем;
    - передбачати просвітницькі заходи, спрямовані на підвищення рівня соціальної освіченості та активності населення;
    - закладати основи для подальшої діяльності в обраному напрямку після завершення виконання проекту.
    
    Технічні проекти і проекти, які передбачають політичну та комерційну діяльність, не розглядаються.
    
    До участі у конкурсі запрошуються усі зареєстровані українські громадські організації, які є неприбутковими, працюють задля становлення громадянського суспільства і мають на меті представлення та захист інтересів громадян у будь-якій сфері суспільного життя – економічній, соціальній, екологічній, культурній тощо. Окремі громадяни, ініціативні групи та незареєстровані організації теж мають можливість брати участь у конкурсі. В такому разі вони повинні звернутися до зареєстрованої ОГС, яка візьме на себе повну відповідальність за виконання гранту згідно з законодавством як України, так і США.
    
    Кошти грантів можуть бути використані виключно на громадську діяльність у повній відповідності із затвердженим проектом та передбачати такі витрати: оренда обладнання, транспорту і приміщення, використання засобів зв’язку, придбання витратних матеріалів, канцтоварів і обладнання, витрати на відрядження, заробітна плата з урахуванням усіх податків, сплата послуг сторонніх організацій для виконання робіт в межах гранту, банківські послуги. На купівлю обладнання може бути використано не більше 20 % від загальної суми гранту. Сума усіх додаткових коштів на виконання проекту (включаючи внесок Вашої організації, суми, які пошукуються з інших джерел та будь-який інший матеріальний внесок – транспортом, добровільною працею, безкоштовною орендою тощо) обов’язково має складати не менше 10% суми, яка пошукується у ІСАР “Єднання”.
    
    Заявки на п’ятий раунд конкурсу проектів приймаються до 26 серпня 2005 року і будуть розглядатися на засіданні Ради українських експертів 8 жовтня 2005 року.
    
    Кінцевий термін виконання проектів не повинен бути пізнішим за 30 березня 2006 року.
    
    Максимальний обсяг гранту – 3000 доларів США.
    
    Програма UСAN заохочує громадян України до підвищення власної відповідальності за долю країни шляхом активізації їхнього залучення до участі в усіх сферах суспільного життя. Інститут сталих спільнот (ІСС) і його партнери здійснюють цей чотирирічний всеукраїнський проект з метою розбудови потенціалу українських організацій, через які громадяни можуть визначати і проголошувати свої пріоритети та безпосередньо впливати на розвиток демократичного управління в Україні.
    
    Більш докладна інформація розміщена у додатку.


Чи вважаєте ви за необхідне реформувати ООН?
Так
Ні
ООН потрібно ліквідувати, а не реформувати