Наша сторінка на Facebook Наша сторінка у Twitter Наш канал Youtube
підписатися на новини
Email
підписатись
відписатись

БЛАГОДІЙНИЙ ФОНД ІНТЕГРО
Фонд Країна Добродій
Газета Нова Доба - видання про Київ і столичну область
Парламентський клуб НУО
Українська гельсинська спілка з прав людини
Портал Громадський простір

 

 НОВИНИ


ОГОЛОШЕНО КОНКУРС ПРОЕКТІВ (ПАУСІ)

17 січня, 2006 р.

    Продовжуючи шестирічні зусилля інтеграції України з європейськими структурами, ПАУСІ оголошує новий конкурс проектів
    Мета:
    Європейська інтеграція ставить перед Україною непросте завдання впровадження європейських стандартів у численні сфери життя. Підтримуючи спільні українсько-польські проекти, ПАУСІ передає Україні європейський досвід з Польщі, який вона отримала від європейських країн та будує нові зв’язки між нашими країнами. Поширення кращого досвіду трансформації Польщі до європейських стандартів на Україну сприятиме тіснішій інтеграції України з європейськими структурами.
    
    Пріоритети:
    У цьому ґрантовому конкурсі ПАУСІ підтримає проекти у трьох напрямках.
    Перевага буде надаватись проектам з залученням учасників з південних та східних регіонів України.
    
    - Місцеве самоврядування
    Проекти повинні бути спрямовані на передачу кращого практичного європейського досвіду управління містами, управління комунальною власністю, надання комунальних послуг, місцевого розвитку, співпраця влади з організаціями третього сектору. ПАУСІ заохочує до участі у конкурсі міста-партнери, що можуть частково фінансувати проекти. Проекти повинні мати практичний вплив на місцеві громади.
    
    - Протидія корупції
    ПАУСІ підтримає проекти спрямовані на дослідження, передачу чи створення практичних механізмів подолання корупції на національному та місцевих рівнях. Заохочуються проекти, які спрямовані на створення спеціальних умов для різних професійних об'єднань та створення інституційних процедур за участю органів місцевого самоврядування, організацій та установ.
    
    - Молодіжні проекти
    До конкурсу запрошуються організації, які залучають до участі студентську молодь; створюють нові контакти та можливості для співпраці між польською та українською молоддю. Пріоритет буде надано проектам, які передбачають залучення молоді до вирішення проблем громади та створення польсько-українських молодіжних платформ для реалізації спільних інтересів та створення нових можливостей для кращого розуміння серед українців та поляків спільної європейської спадщини.
    
    Важливо У цьому конкурсі будуть відібрані проекти з терміном впровадження від березня до жовтня 2006 року з максимальним бюджетом до 30 тис. доларів США з тривалість не більше ніж 8 місяців. Програмна діяльність по проекту повинна закінчитися до 31 жовтня 2006 року. При розробці календарного плану просимо реально оцінювати час необхідний для організації заходів по проекту.
    
    Умови участі у конкурсі
    На цей конкурс поширюються загальні правила подання пропозицій до ПАУСІ. Детальну інформацію та необхідні додаткові формуляри можна завантажити з www.pauci.org у розділі "Як отримати грант".
    Термін подання заявок Працівники офісу ПАУСІ повинні отримати повні заявки на фінансування до 12-00 30 січня 2006 року. Проекти, які надійдуть після зазначеної години та дати, розглядатися не будуть.
    Цей ґрантовий конкурс фінансується Агентством США з Міжнародного Розвитку та Фондом ім. Чарльза Стюарта Мотта.
    
    КОНТАКТИ
    ПАУСІ
    вул. Б. Хмельницького 68-68, 01030, Київ
    Тел.: +38(044) 235 8410
    Факс: +38(044) 235 8411
    Ел. пошта: pauci@pauci.kiev.ua
    Інтернет-сайт: www.pauci.org


Чи вважаєте ви за необхідне реформувати ООН?
Так
Ні
ООН потрібно ліквідувати, а не реформувати