Наша сторінка на Facebook Наша сторінка у Twitter Наш канал Youtube
підписатися на новини
Email
підписатись
відписатись

Quicks: Креативний мобільний застосунок для відеомонтажу
Мобільний додаток Slibe для веб - дизайнерів
Газета Нова Доба - видання про Київ і столичну область

 

 НОВИНИ


Представництво єврокомісії запрошує пресу:

15 лютого, 2006 р.

    Засоби масової інформації запрошуються на відкриття проекту “Технічна допомога у плануванні менеджменту басейну Нижнього Дністра”, який фінансується ЄС.
    Зустріч, присвячена відкриттю проекту, проходитиме 15 лютого 2006 р. у приміщенні Одеської обласної державної адміністрації за адресою: проспект Шевченка 4, кімната 521. Реєстрація учасників – з 9.40 до 10.00, засідання почнеться в 10.00.
    Головна мета проекту - покращити планування менеджменту басейну Нижнього Дністра, користуючись Рамочною Водною Директивою ЄС як загальним взірцем. Цілі проекту такі:
    a) Ідентифікація головних джерел забруднення у басейні Нижнього Дністра;
    b) Розробка комплексного регіонального Плану менеджменту басейну Нижнього Дністра;
    c) Сприяння відповідному сталому транскордонному співробітництву між Україною та Молдовою на політичному та адміністративному рівнях;
    d) Забезпечення сталого покращення та захисту якості дністровської води у місцевості, яка використовується для забору питної води для міста Одеси та навколишніх населених пунктів;
    e) Підтримка заснування Національного природного парку „Нижньодністровський”.
    Проект надасть підтримки у створенні Регіонального Центру моніторингу природного середовища (РЦМПС) в Одеській області. На придбання обладнання для кількох лабораторій, що увійдуть до складу РЦСПС, асигновано ?300 000. Делегація ЄС в Україні здійснюватиме купівлю обладнання як окремий проект. Проект технічної допомоги, у співробітництві з Облдержадміністрацією, надасть поради щодо придбання обладнання та складе специфікації на прилади.
    Буде досліджено якість питної води в Одесі і прилеглих районах області, зокрема, у зв’язку з якістю води у Дністрі в районі Біляївського водозабору. Там, де вода не відповідатиме національним стандартам якості або вимогам Директиви ЄС з питної води, буде надано відповідних рекомендацій для поліпшення її якості.
    Буде виконано оцінку впливу на довкілля Кучурганського золовідвалу, що знаходиться поблизу села Граданиці, включаючи реальний чи потенційний вплив на ріку Дністер.
    Проект надасть допомогу у плануванні інвентаризації флори і фауни на території запропонованого Національного природного парку. Ця робота також включатиме оцінку наслідків підтоплення населених пунктів в цьому районі у зв’язку з необхідністю зберегти водно-болотні угіддя Національного природного парку.
    Дані з якості води в усті Дністра і Дністровському лимані, що широко використовуються для рекреації, будуть порівняні із вимогами Директиви ЄС з води для купання і, якщо необхідно, буде розроблено рекомендації по заходах для поліпшення її якості.
    Верхів’я та середня частина Дністра в Україні і Молдові сильно впливають на якість та характеристики Нижнього Дністра, тому важливою задачею проекту стане досягнення угоди про співробітництво та обмін даними з Молдовою.
    Результати виконання проекту будуть використані для розробки плану менеджменту басейну Нижнього Дністра, заснованого на вимогах Рамочної Водної Директиви ЄС.
    Контактні персони: Стів Уоррен (stephen@warren.net)
    Володимир Мединець (medinets@te.net.ua)
    Тел.: 731-73-83


Яким суспільним інституціям ви довіряєте найбільше?
Президенту
Верховній раді
Уряду
органам місцевого самоврядування
Армії
Поліції
Цекрві
Громадським організаціям
Волонтерам
Нікому не довіряю