Наша сторінка на Facebook Наша сторінка у Twitter Наш канал Youtube
підписатися на новини
Email
підписатись
відписатись

БЛАГОДІЙНИЙ ФОНД ІНТЕГРО
Фонд Країна Добродій
Газета Нова Доба - видання про Київ і столичну область
Парламентський клуб НУО
Українська гельсинська спілка з прав людини
Портал Громадський простір

 

 НОВИНИ


Головне управління у справах сім’ї та молоді виконавчого органу Київради (Київської міської державної адміністрації) оголошує набір

18 травня, 2006 р.

    слухачів до «Літньої школи молодого державного службовця», що проходитиме з 23 по 28 серпня 2006 року в Центрі соціального розвитку підлітків та молоді «Зміна» (Київська обл., Бородянський р-н, с. Пилиповичі). Програма реалізується спільно з молодіжною громадською організацією «Клуб «Компас», повідомляє прес-служба КМДА.
    Школа проводитиме навчання за напрямом «Прийняття та реалізація управлінських рішень у сфері державної служби». Навчання в Школі відбудеться у формі одноденної установчої сесії в органі державної влади м. Києва та п’ятиденного семінару-тренінгу на засадах моделювання державної управлінської діяльності.
    Для участі в програмі запрошується молодь м. Києва у віці 18 – 28 років, яка має вищу або незакінчену вищу освіту та перебуває в кадровому резерві в органах державної виконавчої влади м. Києва. Відбір слухачів здійснюватиметься на конкурсній основі. За результатами тестування будуть відібрані 40 слухачів, яким надішлють запрошення на навчання до Школи.
    Випускники школи отримають спеціальні сертифікати та пройдуть стажування в Київській міській державній адміністрації з подальшим зарахуванням до кадрового резерву на керівні посади та наданням переваги при вступі на державну службу.
    Заповнені анкети приймаються за адресою: 01034, м. Київ-34, вул. Рейтарська, 8-5-Б, к. 404, т. 279 61 16 (відділ молодіжної політики), або за електронною адресою: office@compass.org.ua. Кінцевий термін прийому анкет – 31 травня 2006 року.


Чи вважаєте ви за необхідне реформувати ООН?
Так
Ні
ООН потрібно ліквідувати, а не реформувати