Наша сторінка на Facebook Наша сторінка у Twitter Наш канал Youtube
підписатися на новини
Email
підписатись
відписатись

БЛАГОДІЙНИЙ ФОНД ІНТЕГРО
Фонд Країна Добродій
Газета Нова Доба - видання про Київ і столичну область
Парламентський клуб НУО
Українська гельсинська спілка з прав людини
Портал Громадський простір

 

 НОВИНИ


Представники Британської Ради допомогають в питаннях організації язикового тестування

10 березня, 2004 р.

    9-10 березня в Управлінні науково-методичного забезпечення язикової підготовки і реалізації язикового тестування науково-методичного Центру військової освіти Міністерства оборони України, що очолює полковник Сергій Щеглов, відбудуться методичні заняття з теоретичних і практичних основах язикового тестування. Заняття будуть проходити за участі представника Британської Ради в Україні Саймана Кокелля, консультанта регіонального представництва цієї організації в місті Харкові.
    Подібні зустрічі, починаючи з 2003 року, стали постійними. Фахівці Британської Ради по мовній підготовці постійно роблять консультативну і методичну допомогу в організації проведення язикового тестування в Збройних Силах України відповідно до язикових стандартів НАТО - STANAG 6001.
    Програма "Англійська мова для Збройних Сил України" початку свою роботу в 1995 році. Замовниками цього міждержавного проекту виступили Міністерство оборони України і Міністерство закордонних справ Великобританії, а практичне виконання було покладено на Британську раду в Україні. Особливістю курсів є те, що мовна підготовка слухачів має практичну спрямованість. Вона проводиться з урахуванням того, що в майбутньому випускники будуть використовувати військову і миротворчу термінологію.
    Джерело: Лігабізнесінформ


Чи вважаєте ви за необхідне реформувати ООН?
Так
Ні
ООН потрібно ліквідувати, а не реформувати