Наша сторінка на Facebook Наша сторінка у Twitter Наш канал Youtube
підписатися на новини
Email
підписатись
відписатись

БЛАГОДІЙНИЙ ФОНД ІНТЕГРО
Фонд Країна Добродій
Газета Нова Доба - видання про Київ і столичну область
Парламентський клуб НУО
Українська гельсинська спілка з прав людини
Портал Громадський простір

 

 НОВИНИ


Наших заробітчан, які працюють в країнах Євросоюзу, обов’язково захистять. Після вступу України до ЄС.

8 жовтня, 2007 р.

    Португальський професор Пауло Бранко вважає, що українці, які виїжджають на заробітки у країни Євросоюзу, будуть більш захищені соціально після вступу України до ЄС.
    
    Відповідаючи на запитання, чи робитиме керівництво Євросоюзу конкретні кроки для захисту прав українських заробітчан (у запитанні було зазначено, що часто їх використовують як дешеву робочу силу + нелегальний статус багатьох наших співвітчизників) Пауло Бранко відповів: «На мою особисту думку, найкращим виходом для захисту українців було б входження України до ЄС. Подібна ситуація була з поляками, багато яких працювали нелегально, але після входження Польщі до Євросоюзу ситуація змінилась».
    
    Пан Бранко також розповів, що в країнах Євросоюзу існує проблема безробіття. «І є незадоволені тим, що українці приїжджають і займають їх місця», – додав він.
    
    Разом із тим, пан Бранко розповів, що в Євросоюзі діє політика дотримання прав людини, тож кожен має право на захист. «Українці зараз на такому ж становищі, як і араби та африканці і, відповідно до програми дотримання прав людини, було б неправильно виділяти їх, бо вони є європейці, а африканці є африканцями».
    
    джерело: www.zik.com.ua


Чи вважаєте ви за необхідне реформувати ООН?
Так
Ні
ООН потрібно ліквідувати, а не реформувати