Наша сторінка на Facebook Наша сторінка у Twitter Наш канал Youtube
підписатися на новини
Email
підписатись
відписатись

БЛАГОДІЙНИЙ ФОНД ІНТЕГРО
Фонд Країна Добродій
Газета Нова Доба - видання про Київ і столичну область
Парламентський клуб НУО
Українська гельсинська спілка з прав людини
Портал Громадський простір

 

 НОВИНИ


Відкрито конкурс на участь у молодіжному українсько-російсько-німецькому проекті «Поліфонія голосів»

2 серпня, 2016 р.

    Освітня мандрівка «Поліфонія голосів»: пізнавати досвід інших людей та культур через спів. Якщо думаєш, що вмієш співати, вмієш слухати і хочеш чути, а також мислити критично, тоді цей проект саме для Тебе!
    
    Заявки приймаються до 10 серпня включно.
    
    Про що цей проект?
    
    Ми співатимемо. А що значить – співати разом? Це вміння слухати і чути, це взаємодія з голосами інших. А ще – важливість кожного голосу для створення цілісного твору та об’ємного звучання. Нам не важливо, чи Ти професійний співак / співачка, чи просто любиш співати. Головне – бажання співати, а наші тренери навчать, підкажуть, скоординують. Адже пісенний спадок України, Німеччини та Росії справді невичерпний.
    
    Ми будемо дізнаватися про культуру й суспільство, почуємо (й побачимо) «поліфонію» суспільства – різні голоси і думки стосовно актуальних суспільних проблем.
    
    Ми обговорюватимемо, що ж означає «мати голос» у суспільстві. Чи чуєш Ти свій голос у громаді? І чи має він вагу?
    
    Фінальною точкою проекту буде зустріч із мешканцями Івано-Франківська, на якій ми співатимемо разом вивчені пісні, а також поділимося результатами проекту, накопиченими враженнями, знаннями і досвідом.
    
    Де і коли?
    
    Проект відбуватиметься у два етапи:
    
    16 – 29 вересня 2016 (узбережжя Балтійського моря – Гамбург, Німеччина)
    
    18 – 27 листопада 2016 («Хата-Майстерня», с. Бабин, Косівського району Івано-Франківської області – Івано-Франківськ, Україна).
    
    Хто є організаторами проекту?
    
    З української сторони: громадська організація «Інша Освіта»
    
    З німецької сторони: громадська спілка MitOst Hamburg e.V.
    
    З російської сторони: Красноярська регіональна громадська організація підтримки і розвитку альтернативних освітніх технологій та міжкультурних комунікацій «ІНТЕРРА»
    
    Проект створюється за фінансової підтримки фонду «Erinnerung. Verantwortung. Zukunft».
    
    Хто є учасниками?
    
    Молоді люди з Німеччини, України і Росії.
    
    Вік – від 18 до 26 років.
    
    Ті, що мають мотивацію до культурного обміну, взаємодії з групою. Зацікавлені в колективному співі. Готові щоденно репетирувати й здійснювати власний посильний внесок у реалізацію проекту (допомога в організаційних питаннях, перекладі, фото- і відеозйомці тощо).
    
    Необхідний рівень знання англійської мови – на рівні, якого досить для повсякденного спілкування. Чудово, якщо ти знаєш також німецьку чи російську, але це не є критерієм відбору.
    
    Фінансові та організаційні умови участі:
    
    Учасники проекту самостійно оформлюють і оплачують страхові поліси для перебування на території іноземної держави, самостійно оформлюють візові документи (можлива опція колективної подачі документів до консульства Німеччини).
    
    Організатори надають запрошення на міжнародний обмін (це означає, що учасник/учасниця звільняється від оплати консульського збору, проте, зберігається збір за послуги візового центру, у випадку звернення до нього).
    
    Організаційний внесок за участь у першому етапі проекту в Гамбурзі складає 1500 грн, що сплачується після підтвердження відбору до участі в проекті (оргвнесок сплачується безготівковим переказом на вказаний організаторами рахунок).
    
    Програма компенсує транспортні витрати учасників у повному обсязі (квиток на літак економ-класу/купе поїзда/квиток на автобус). Сума не повинна перевищувати 300 євро.
    
    Організатори також забезпечують харчування, проживання, підтримку, переклад та інші видатки в рамках програми.
    
    Деталі подорожі та організаційні питання будуть з’ясовані одразу після відбору учасників, спільно з координаторами програми від «Іншої Освіти» Катериною Єфремовою та Костянтином Кочетовим.
    
    Для участі в проекті потрібно заповнити онлайн-заявку https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSdm4BNiLpJ2_Lv2SPV8GYUKyNLTQGbW7U7tRL04hpD0nJsN7Q/viewform?c=0&w=1
    
    Заявки приймаються до 10 серпня включно. Результати відбору будуть повідомлені 14 серпня.
    
    Якщо маєш питання, пиши координатору проекту Костянтину Кочетову kostiantyn.kochetov@gmail.com.


Чи вважаєте ви за необхідне реформувати ООН?
Так
Ні
ООН потрібно ліквідувати, а не реформувати