Наша сторінка на Facebook Наша сторінка у Twitter Наш канал Youtube
підписатися на новини
Email
підписатись
відписатись

ІСАР «Єднання»
Ресурсний центр ГУРТ
ГО Громадянська палата міста Києва
Журнал
Коаліція ГО Покоління демократичних перетворень
Парламентський клуб НУО
Українська гельсинська спілка з прав людини
Портал Громадський простір

 

 ПУБЛІКАЦІЇ -- Бюлетені та видання наших колег


Розсилка „ВІЛЬНОГО МОЛОДІЖНОГО ПОРТАЛУ”

   
    24.10.2005, www.fri.net.ua" TARGET="_blank">www.fri.net.ua
    Для молодих спеціалістів ми створимо необхідні умови - повідомив міністр охорони здоров'я України
    Все ж таки студенти взяли гору, верніше гору взяв здоровий глузд. Виконання наказу МОЗ №81, котрий скорочував перелік спеціальностей та продовжував термін навчання в інтернатурі, наразі зупинено. Міністр створив робочу групу з його перегляду.
    Міністр охорони здоров'я Юрій Поляченко, в рамках святкування Дня Національного медичного університету ім. О. Богомольця, провів зустріч зі студентами. Основні питання, що сьогодні хвилюють студентів - це доля Наказу МОЗ №81, котрий скорочує перелік спеціальностей та продовжує термін навчання в інтернатурі. На запитання журналістів міністр повідомив, що над доопрацюванням даного наказу сьогодні працює група фахівців і запросив студентів прийняти активну участь в обговоренні і внесенні змін до нього….
    Повний текст новини: http://www.fri.net.ua/loadnews.php?id=1220&page=1#fullnews
    Відкритий лист молодіжних громадських організацій Сумщини
    Минулий рік для всіх громадян України та її мешканців видався перенасичений політичними «розборками». Це, мабуть, змусило кожного пересічного і хоч трошки свідомого українця, перейнятися долею власної держави. «Помаранчева» революція, за своєю суттю, мала велику передісторію. Вона починалася ще в Сумах, коли сумські студенти пішли на спротив владному режиму Л. Кучми і домоглися своїми діями відміни указу «Про створення Сумського національного університету».
    В 2004р. Олександр Царенко, народний депутат України, фракція СДПУ(о), голова обкому СДПУ(О), в.о. ректора Сумського національного університету, намагався об’єднати три сумські вузи, а також був засновником і президентом благодійного Фонду «Розвитку науки, освіти і духовності» (зареєстрований 22.01.2003 р., Сумським обласним управлінням юстиції). Студенти-абітурієнти, що хотіли вступити до СНУ на бюджетні місця мали заплатити від 800 до 3000 грн. у цей фонд, в залежності від спеціальності.
    Ми не знаємо, якими принципами керується сумська Прокуратура та УБОЗ при розгляді резонансних кримінальних справ, але 9 місяців більш ніж достатній термін для наведення порядку. Дії щодо притягнення його та засновників фонду до кримінальної відповідальності досі не розпочаті. Розслідується справа лише дрібних здирників батьківських коштів, а особа Царенка в справі мало фігурує. Повернення коштів обманутим студентам також не проводиться. 2,163 млн. грн. (згідно офіційних даних КРУ в Сумській області) - це лише частина здобутків, що обманним шляхом надходила до Фонду, була витрачена не за цільовим призначенням, а на безглузді особисті витрати.
    Ми, громадськість м. Суми, звертаємось до всіх небайдужих у цій резонансній справі, з проханням:
    - посприяти в лобіюванні інтересів у ВР щодо зняття депутатської недоторканості та позбавлення мандату з народного депутата Олександра Царенка, члена фракції СДПУ(о), члена комітету з питань освіти та науки;
    - допомогти в поверненні коштів «обманутим вкладникам» цього фонду: студентам, їх батькам;
    - прозорого та публічного розслідування справи. Це сприятиме притягненню до кримінальної відповідальності і завершенню розслідування цієї справи.
    Сподіваємось на Ваше розуміння та професійність підходу у вирішенні проблемних питань суспільства. Корупція та зловживання коштами – одне із наболілих питань сьогодення, що потребує негайного розв’язання.
    Ніхто не забутий, ніщо не забуте!
    Царенко – грабіжник, віддай мільйон!
    Контактні телефони: (0542) 21-03-29, 050 915-53-24, lajko@ukr.net
    Сумська обласна організація "Молодіжного націоналістичного конгресу", Сумська обласна організація "Спілки української молоді"
    Повний текст новини: http://www.fri.net.ua/loadnews.php?id=1217&page=1#fullnews
    Створене молодіжне крило партії Віктора Ющенка
    У Києві завершив свою роботу Установчий з'їзд Всеукраїнської громадської організації "Молодіжний Союз Наша Україна", яка є молодіжним крилом партії "Народний Союз Наша Україна".
    На з’їзд молодіжного крила партії Віктора Ющенка – Всеукраїнської громадської організації "Молодіжний Союз Наша Україна" прибули півтори тисячі молодих людей із усіх 27 регіонів України. У роботі з’їзду взяли участь члени Президії Ради партії "Наша Україна": голова оргкомітету форуму, міністр у справах сім’ї, молоді і спорту Юрій Павленко, голова Центрального виконкому партії Микола Катеринчук, народний депутат Борис Беспалий і голова Житомирської обласної організації "Нашої України", губернатор області Павло Жебрівський. З'їзд затвердив Статут організації, обрав її Раду, до якої увійшли 45 осіб, та Контрольно-ревізійну комісію з 13-ти осіб.
    P.S. від порталу:
    Головою Ради організації був обраний Юрій Павленко. Його заступниками з програмно-ідеологічної роботи - Тимур Нагалевський, з організаційно-кадрової та взаємдії з регіонами - Ганна Федорченко. Також рада обрала Президію організації у складі 7 чол. Зокрема, крім Голови та Заступників, до її складу входять - Андрій Фіщук (Донеччина), Сергій Мороз (Київ), Руслан Годований (Житомирщина) і Степан Барна (Тернопільщина).
    Повний текст новини: http://www.fri.net.ua/loadnews.php?id=1213&page=1#fullnews
    Тепер і в "Батьківщини" є молодіжне крило !
    У суботу було створено Всеукраїнську молодіжну організацію "Батьківщина молода" – молодіжне крило партії "Батьківщина".
    Як повідомив новообраний Голова організації Віктор Таран (на фото): - „однією з найголовіших цілей та поточним завданням організації є формування молодіжних структур, що могли б суттєво допомогти як партії „Батьківщина”, так і Блоку Юлії Тимошенко в цілому, бути тією політичною силою, що користуватиметься найбільшою популярністю серед молодих виборців вже в 2006 році. Причому як на Заході так і на Сході. Також, серед найближчих планів – ініціювання потужної молодіжної коаліції в підтримку Блоку Юлії Тимошенко на виборах 2006 року, проведення молодіжних заходів та реалізація проектів і програм направлених на висвітлення позиції і програми блоку та його лідерів у першу чергу серед молоді, а також допомога молодими активістами у роботі з усіма верствами населення, адже відомо, що саме молодь є рушієм суспільних змін !”
    P.S. www.fri.net.ua: обрав з'їзд і заступників Голови організації. всього їх 10, серед них як відомі, так і невідомі в молодіжному громадському житті України люди. Наприклад, Андрій Шекета, член Ради Старійшин ФРІ, помічник ректора УжНУ, керівник ОСС цього ж ВНЗ.
    Повний текст новини: http://www.fri.net.ua/loadnews.php?id=1207&page=1#fullnews
    АНОНС:
    КРУГЛИЙ СТІЛ НА ТЕМУ "МОЛОДІЖНЕ КРЕДИТУВАННЯ ЖИТЛА:
    ШЛЯХИ РОЗВ'ЯЗАННЯ ПРОБЛЕМИ"
    Шановні добродії ! Всеукраїнська громадська організація „Спілка молодих соціалістів” запрошує Вас взяти участь у засіданні круглого столу „Молодіжне кредитування житла: шляхи розв’язання проблеми”, котрий відбудеться 26 жовтня в приміщенні Верховної Ради України (м. Київ, вул. Садова, 3а). Початок круглого столу о 14-00 (збір о 13-45). На ньому планується обговорення проблем молодіжного кредитування в Україні, нового законопроекту, розробленого Спілкою Молодих Соціалістів і вироблення єдиних підходів для унеможливлення проявів корупції та непрозорості в даній сфері. В засіданні візьмуть участь представники, як молодіжних громадських організацій, так і представники влади.
    Просимо всіх бажаючих бути присутніми на засіданні, надіслати на електронну адресу cmc@spu.in.ua свої дані (прізвище, ім’я, по-батькові та контактний телефон) до 10-00 25 жовтня 2005 р. Кількість представників Вашої організації просимо узгодити за тел. 8-050-383-27-59. Будемо раді бачити Вас на засіданні круглого столу.
    З повагою,
    Голова Спілки молодих соціалістів,
    Народний депутат України
    Є.В. Філіндаш
    

Публікація від 26 жовтня, 2005 р.

Чи порушуються державою права людини під час дії карантину?
Так
Ні
Це є необхідністю