Наша сторінка на Facebook Наша сторінка у Twitter Наш канал Youtube
підписатися на новини
Email
підписатись
відписатись

Quicks: Креативний мобільний застосунок для відеомонтажу
Мобільний додаток Slibe для веб - дизайнерів
Газета Нова Доба - видання про Київ і столичну область

 

 НОВИНИ


Партнерство України та США у соціальній сфері 10-09-2004

10 вересня, 2004 р.

    9 вересня 2004 року відбулася зустріч Міністра праці та соціальної політики України з новим заступником Посла США в Україні, на якій вони обговорили можливі спільні проекти в соціальній сфері.
    
    Як повідомляє Міністерство праці та соціальної політики України, Міністр та заступник Посла США в Україні Шила Гволтні обговорили питання двостороннього співробітництва, включаючи реалізацію програм Департаменту праці США в Україні, що фінансуються урядом США.
    
    Були підведені підсумки попередньої співпраці та окреслені пріоритетні напрямки розвитку двостороннього співробітництва у соціальній сфері.
    
    Співпраця України та США у соціальній сфері розпочалася у 2000 році, після підписання Меморандуму, а потім й Угоди про співробітництво Мінпраці України та Департаменту праці США. За цей час було започатковано чотири успішних проекти, два з яких завершилися влітку цього року.
    
    Перший з цих проектів торкався забезпечення прав людини у сфері праці. Його реалізація надала можливість поліпшити технічне забезпечення центрів зайнятості по всій країні, створила надійну методологічну базу.
    
    Іще один спільний проект України та США, спрямований на викорінення найгірших форм дитячої праці, завершився у липні цього року. Країна-донор, зважаючи на досягнуті позитивні результати, виступила з пропозицією продовження цього проекту. Завдяки фінансовій підтримці США програма діятиме в Україні ще один рік.
    
    Проект захисту прав ВІЛ-інфікованих та хворих на СНІД працівників, діятиме в Україні до червня 2005 року.
    
    Також на сьогодні діє спільний проект з впровадження пенсійної реформи, у якому Мінпраці та Департамент праці США беруть участь через компанії "ПАДКО" та USAD.
    
    Обговорювали і можливість співпраці у проекті щодо забезпечення людям-інвалідам права на працю. Цього року Україною ратифікована 159-та Конвенція МОП, яка стосується працевлаштування інвалідів.
    
    Уже ефективно діють на національному рівні центри ранньої реабілітації дітей-інвалідів, центри професійної реабілітації інвалідів, де їм надають можливість опанувати певні професії.
    
    Щоб забезпечити комплексність цієї діяльності потрібно вивчити закордонний досвід працевлаштування інвалідів, законодавчої бази країн світу, необхідно провести роз’яснювальну роботу серед роботодавців, залучити до цієї діяльності профспілки.


Яким суспільним інституціям ви довіряєте найбільше?
Президенту
Верховній раді
Уряду
органам місцевого самоврядування
Армії
Поліції
Цекрві
Громадським організаціям
Волонтерам
Нікому не довіряю