Наша сторінка на Facebook Наша сторінка у Twitter Наш канал Youtube
підписатися на новини
Email
підписатись
відписатись

Quicks: Креативний мобільний застосунок для відеомонтажу
Мобільний додаток Slibe для веб - дизайнерів
Газета Нова Доба - видання про Київ і столичну область

 

 НОВИНИ


Центр Разумкова – неурядова організація року в Центрально-Східній Європі 14-09-2004

14 вересня, 2004 р.

    У рамках XIV міжнародного Економічного форуму в Криниці Гурській (Польща), який завершився 12 вересня 2004 року, відбулось вручення нагороди в номінації "Неурядова організація року в Центрально-Східній Європі".
    
    За інформацією Центру Разумкова, першою серед зарубіжних організацій цю регалію отримав Український центр економічних і політичних досліджень імені Олександра Разумкова.
    
    Центру Разумкова був вручений диплом за сприяння співробітництву в Центральнo-Східній Європі.
    
    Висока міжнародна оцінка десятирічної діяльності Центру свідчить, на думку експертів, про значну роль та авторитет української неурядової організації не лише в Україні, а й у регіоні ЦСЄ.
    
    Вручення нагороди Центру Разумкова вказує на активізацію міжнародних контактів структур "третього сектору" України, підвищення ефективності їхньої діяльності, загалом – ролі самої України в майбутньому об’єднаної Європи.
    
    У роботі Форуму взяли участь понад 1500 політиків, бізнесменів, представників наукових, культурних кіл, журналістів з 35 країн Європи, Америки та Азії.
    
    Довідково. Український центр економічних і політичних досліджень засновано в 1994р. Олександром Разумковим. Центр Разумкова має власну соціологічну службу, яка провела понад 60 всеукраїнських соціологічних досліджень. Соціологічна служба Центру є членом Всесвітньої асоціації досліджень громадської думки.


Яким суспільним інституціям ви довіряєте найбільше?
Президенту
Верховній раді
Уряду
органам місцевого самоврядування
Армії
Поліції
Цекрві
Громадським організаціям
Волонтерам
Нікому не довіряю