Наша сторінка на Facebook Наша сторінка у Twitter Наш канал Youtube
підписатися на новини
Email
підписатись
відписатись

Quicks: Креативний мобільний застосунок для відеомонтажу
Мобільний додаток Slibe для веб - дизайнерів
Газета Нова Доба - видання про Київ і столичну область

 

 НОВИНИ


У Рівному відбувся Ярмарок соціальних послуг та проектів 17-09-2004

17 вересня, 2004 р.

    10 вересня 2004 року у Рівному відбувся Ярмарок соціальних послуг та проектів, учасниками якого стали 50 громадських організацій, благодійних фондів та державних установ Рівненської області.
    
    Мета Ярмарку полягала в інформуванні громадськими організаціями населення, представників влади різних рівнів, міжнародних донорських структур та засобів масової інформації про соціальні послуги благодійних організацій та державних установ.
    
    Програма ярмарку передбачала, крім власне виставки, проведення круглого столу "Консолідовані дії трьох секторів у вирішенні соціальних проблем регіону" та прес-конференції для журналістів.
    
    Учасники Ярмарку підготували стенди з презентаціями своїх організацій.
    
    Благодійний фонд "Правничі ініціативи" презентуючи свою роботу, організував збір коштів на видання посібника з права для школярів. Громадська організація "Пласт" провела імпровізований міні-концерт, "Школа мам" демонстрували новітні методики підготовки вагітних до пологів та догляду за немовлятами.
    
    Працівники Обласного центру зайнятості надавали професійні юридичні консультації, розповідали, що потрібно знати при працевлаштуванні, що враховувати при виборі професії.
    
    На ярмарку всі бажаючі мали змогу безкоштовно отримати Довідник соціально орієнтованих організацій та установ Рівненщини.
    
    Цього року за підтримки Ради соціального партнерства, в містах Дубно, Острог, Кузнецовськ, Володимирець та Рівне прийнято рішення про виділення бюджетних коштів на проведення конкурсу соціальних проектів.
    
    Учасники Ради мали змогу брати участь в обговоренні внесенні змін та доповнень до закону України "Про соціальні послуги", що був прийнятий 1 січня 2004 року.
    
    Крістіне Ляйзер, директор Проекту, розповіла про завдання та досягнення Проекту "Розвиток громадянського суспільства у м. Києві та обраних регіонах України".
    
    Організатор ярмарку - проект "Розвиток громадянського суспільства у м. Києві та обраних регіонах України" Європейської Комісії. Партнерами та співорганізаторами є Рівненська міська рада, Рівненська обласна рада, Рівненська обласна рада Соціального партнерства, Волинський ресурсний центр.
    
    Джерело : Проект "Розвиток громадянського суспільства у м. Києві та обраних регіонах України"


Яким суспільним інституціям ви довіряєте найбільше?
Президенту
Верховній раді
Уряду
органам місцевого самоврядування
Армії
Поліції
Цекрві
Громадським організаціям
Волонтерам
Нікому не довіряю