Наша сторінка на Facebook Наша сторінка у Twitter Наш канал Youtube
підписатися на новини
Email
підписатись
відписатись

Quicks: Креативний мобільний застосунок для відеомонтажу
Мобільний додаток Slibe для веб - дизайнерів
Газета Нова Доба - видання про Київ і столичну область

 

 НОВИНИ


Зміни в податковому законодавстві обмежать благодійну діяльність 24-09-2004

24 вересня, 2004 р.

    Асоціація українських банків звернулася до Комітету ВРУ з питань бюджету та Комітету ВРУ з питань фінансів та банківської діяльності про недопущення внесення Законом України "Про Державний бюджет України на 2005 рік" змін до податкового законодавства, які стримуватимуть розвиток громадських неприбуткових організацій.
    
    Як повідомляє Прес-служба Асоціації українських банків, внесення таких змін суперечить Законам України "Про систему оподаткування", "Про оподаткування прибутку підприємств" та в більшості випадків погіршує діяльність суб’єктів підприємницької діяльності в Україні.
    
    Проект передбачає призупинити право надання платникам податку включати до складу валових витрат суми коштів або вартість товарів (робіт, послуг), які добровільно перераховані до неприбуткових організацій.
    
    Законом України "Про оподаткування прибутку підприємств" визначено, що неприбутковими є організації, діяльність яких не передбачає одержання прибутку згідно з нормами відповідних законів. Це, зокрема, благодійні фонди і благодійні організації, створені у визначеному законом порядку для проведення благодійної діяльності, в тому числі громадські організації, створені з метою провадження екологічної, оздоровчої, аматорської, спортивної, культурної, освітньої та наукової діяльності, творчі спілки та політичні партії, громадські організації інвалідів та їх місцеві осередки, науково-дослідні установи, вищі навчальні заклади, спілки, асоціації, кредитні спілки, релігійні організації та професійні спілки інші організації.
    
    Асоціація українських банків вважає, що приймаючи Закон України "Про Державний бюджет на 2005 рік", потрібно врахувати соціальний аспект цього питання.
    
    Джерело: http://www.civicua.org/


Яким суспільним інституціям ви довіряєте найбільше?
Президенту
Верховній раді
Уряду
органам місцевого самоврядування
Армії
Поліції
Цекрві
Громадським організаціям
Волонтерам
Нікому не довіряю