Наша сторінка на Facebook Наша сторінка у Twitter Наш канал Youtube
підписатися на новини
Email
підписатись
відписатись

ІСАР «Єднання»
Ресурсний центр ГУРТ
ГО Громадянська палата міста Києва
Журнал
Коаліція ГО Покоління демократичних перетворень
Парламентський клуб НУО
Українська гельсинська спілка з прав людини
Портал Громадський простір

 

 НОВИНИ


Європейська Бізнес Асоціація оголосила конкурс серед журналістів на краще висвітлення проблем безпритульних дітей та дитбудинків

21 січня, 2004 р.

    Європейська Бізнес Асоціація спільно з Європейським Рухом в Україні та рекламним агентством Euro RSCG New Europe оголосили конкурс для журналістів на кращу публікацію, фото- чи телерепортаж, присвячені проблемам безпритульних дітей і дитячих будинків. Про це УНІАН повідомили в Оргкомітеті.
    
    Тематика конкурсних робіт: альтернативні форми опіки безпритульних дітей (дитячі будинки сімейного типу, фостерні сім’ї тощо), а також благодійні проекти, спрямовані на допомогу дитячим будинкам та „дітям вулиці”.
    
    Конкурс має на меті привернути увагу ЗМІ та громадськості до проблем безпритульних дітей в Україні, стимулювати благодійну діяльність приватних осіб та компаній, сприяти розвитку в Україні альтернативних форм опіки “дітей вулиці” та дітей-сиріт.
    
    На переможця чекає поїздка в західноєвропейську країну, де він пройде стажування в одному з провідних ЗМІ.
    
    Конкурс триватиме до 8 травня 2004 року. Більш детально про умови конкурсу можна дізнатися за тел. 201-1090, 201-1091 та на сайті: www.eurorscg.com.ua (рубрика “Новини”).
    
    Довідка УНІАН. Європейська Бізнес Асоціація функціонує з 1999 р. як неприбуткова громадська організація. ЄБА об'єднує понад 280 європейських компаній, пропонуючи їм захист інтересів, регулярну інформаційну підтримку, залучаючи до процесу прийняття рішень на рівні Європейського Союзу. Комітети ЄБА об'єднують представників бізнесу для обговорення та вирішення питань у сфері оподаткування, а також проблем, що виникають у фармацевтичній, автомобільній, енергетичній та агрохімічній галузях. У 2003 р. Комітети ЄБА підготували та подали на розгляд відповідним органам влади зміни та доповнення до Земельного та Податкового кодексів, а також до інших нормативних актів України.
    
    Міжнародний Європейський Рух – впливова міжнародна організація, що була заснована у травні 1948 року під час Європейського конгресу в Гаазі. Останнім часом Європейський Рух відіграє важливу роль у інституційному розвитку Європейського Союзу, зосереджуючи свої зусилля на політичному, соціальному та культурному рівнях. 31 Національна Рада Європейського Руху та 15 європейських асоціацій об’єднують для цієї мети представників європейських організацій, політичних партій, компаній, професійних спілок та окремих членів. Європейський Рух поширює інформацію про Європу, сприяє прийняттю рішень на всіх владних рівнях у кожному секторі діяльності.
    
    Euro RSCG New Europe представляє в Україні міжнародну мережу компаній Euro RSCG Worldwide, п’яту за величиною мережу в світі, в яку входить 221 агентство у 75 країнах. Euro RSCG New Europe надає повний комплекс рекламних послуг, веб-дизайн, PR і спеціальні технології healthcare для фармацевтичних компаній. Заснована у 1991 році, Euro RSCG New Europe наймолодша з основних глобальних мереж. Серед клієнтів агентства в Україні: KRKA, Shering Plaugh, Maspex Wadowice, Bosnlijek, Bongrain, Гранд-Плаза, готель «Прем’єр Палац», Одесхарчкомбінат, Intel, BMS, Ratiopharm, Одеський коньячний завод, Metro Cash & Carry, банки: «Хрещатик», HVB Ukraine, «Аркада» та ін.
    
    Джерело: УНІАН


Чи порушуються державою права людини під час дії карантину?
Так
Ні
Це є необхідністю