Наша сторінка на Facebook Наша сторінка у Twitter Наш канал Youtube
підписатися на новини
Email
підписатись
відписатись

Quicks: Креативний мобільний застосунок для відеомонтажу
Мобільний додаток Slibe для веб - дизайнерів
Газета Нова Доба - видання про Київ і столичну область

 

 НОВИНИ


ОБСЄ відкриває в Україні регіональні координаційні центри 27-09-2004

27 вересня, 2004 р.

    23 вересня 2004 року у приміщенні Донецької обласної ради профспілок відбулась координаційна зустріч представників ОБСЄ "Уроки формування та роботи Територіальних виборчих комісій, для нормальної роботи дільничих комісій", на яку були запрошені представники влади, територіальних виборчих комісій, виборчих штабів кандидатів, політичних партій, ЗМІ та громадських організацій.
    
    За інформацією "Політичної України", представники ОБСЄ повідомили, що відповідно до Меморандуму про взаєморозуміння між Урядом України і Організацією з безпеки і співробітництва в Європі (ОБСЄ) щодо створення нової форми співробітництва було створено офіс Координатора проектів ОБСЄ в Україні з метою планування, виконання та моніторингу проектів між відповідними органами влади України і ОБСЄ та її інститутами.
    
    Такі проекти можуть стосуватися усіх аспектів діяльності ОБСЄ і залучати як урядові, так і неурядові організації України.
    
    Для ефективної реалізації проекту координатор проектів ОБСЄ в Україні уклав угоду з Незалежним консультантом Ткаченко Сергієм, який буде підтримувати діяльність офісу (регіонального координаційного центру) у Донецькій області. Гегіональний координаційний центр сприятиме проведенню чесних та прозорих виборів.
    
    Під час зустрічі дискутували з приводу складання списків виборців, роботи територіальних виборчих комісій та інше.


Яким суспільним інституціям ви довіряєте найбільше?
Президенту
Верховній раді
Уряду
органам місцевого самоврядування
Армії
Поліції
Цекрві
Громадським організаціям
Волонтерам
Нікому не довіряю