Наша сторінка на Facebook Наша сторінка у Twitter Наш канал Youtube
підписатися на новини
Email
підписатись
відписатись

Quicks: Креативний мобільний застосунок для відеомонтажу
Мобільний додаток Slibe для веб - дизайнерів
Газета Нова Доба - видання про Київ і столичну область

 

 НОВИНИ


Одеські екологи попереджають

3 листопада, 2004 р.

    *** Одеська обласна громадська організація "Південноукраїнський екологічний союз" виступила з пропозицією до Верховної Ради України про розгляд ряду екологічних питань регіону.
    
    Як повідомляє агентство "Репортер", президент "Південноукраїнського екологічного союзу " Валерій Осипов відзначив, що в Одеській області є як мінімум 8 екологічних проблем, що вимагають термінового розв`язання. Однак одеські екологи розуміють, що без державної підтримки зробити це неможливо.
    
    Зокрема, одеські екологи виступають за прийняття програми "Чисте повітря потрібне всім" і впровадження екологічно безпечної технології переробки твердих побутових відходів, пропонують урядові в терміновому порядку вирішити питання фінансування спецпідприємства "Радон", де зберігаються радіоактивні відходи і закрити промивочно-пропарювальну станцію в Теплодарі.
    
    Підприємство "Радон" займається утилізацією радіоактивних відходів, що надходять не тільки з Одеської, але і з Херсонської, і Миколаївської областей, а також із Криму. Терміни зберігання відходів на підприємстві вже перевищили норму в три рази, і на їхню утилізацію потрібно близько 300 тисяч гривень.
    
    Він також відзначив, що ще близько 150 тисяч гривень необхідно вишукати для переоснащення місць утилізації у зв'язку з їхньою тривалою експлуатацією, однак таких грошей у підприємства сьогодні немає. У іншому разі, вважає лідер Південноукраїнського екологічного союзу, Одеська область ризикує вже найближчими місяцями отримати свій "персональний повільний Чорнобиль".


Яким суспільним інституціям ви довіряєте найбільше?
Президенту
Верховній раді
Уряду
органам місцевого самоврядування
Армії
Поліції
Цекрві
Громадським організаціям
Волонтерам
Нікому не довіряю