Наша сторінка на Facebook Наша сторінка у Twitter Наш канал Youtube
підписатися на новини
Email
підписатись
відписатись

Quicks: Креативний мобільний застосунок для відеомонтажу
Мобільний додаток Slibe для веб - дизайнерів
Газета Нова Доба - видання про Київ і столичну область

 

 НОВИНИ


ПОДАННЯ ДОПОВІДЕЙ ДЛЯ КОНФЕРЕНЦІЇ - УДОСКОНАЛЕННЯ МЕТОДІВ РОБОТИ НУО-

3 листопада, 2004 р.

    ***
    Інститут Вільяма Девідсона (William Davidson Institute) запрошує подавати короткі доповіді для обговорення під час конференції “Удосконалення методів роботи НУО” (“Rethinking The Way In Which NGOs Do Business”), що відбудеться в Братиславі, Словаччина, 4-6 березня 2005 року. Pontis Foundation у Братиславі є співорганізатором конференції.
    
    Запропоновані доповіді повинні стосуватись таких тем:
    - Стратегії корпоративного розвитку
    - Партнерство НУО
    - Методи забезпечення стабільності НУО
    - Інноваційні бізнес-підходи до вирішення соціальних проблем (тобто, мікрофінансування, роль НУО в організації виробництв та створення дистриб’юторських мереж, роль третього сектору в забезпеченні доступу до інформації та технологій)
    - Креативні фандрейзингові техніки, включаючи надання платних послуг
    
    Автори повинні бути працівниками або радниками НУО Центральної та Східної Європи, або Євразії. Доповіді повинні фокусуватись на інноваційних методах, за допомогою яких НУО (або інші групи, що співпрацюють з НУО) змогли стати більш незалежними від фінансування донорами, та більш спроможними впливати на своє фінансове майбутнє. Доповіді також можуть базуватись на теоріях або стратегіях, які плануються застосовуватись у практику НУО.
    
    Подані доповіді повинні бути обсягом 5-10 сторінок, що міститимуть короткий огляд за однією з тем, або огляд ситуації в конкретній країні. До доповіді необхідно додати короткий опис діяльності організації та коротку біографію автора. Якщо доповідь буде відібрано до участі в конференції, Інститут Вільяма Девідсона надасть допомогу в оформленні та редагуванні, та включить прийняту доповідь до Серії доповідей Інституту Вільяма Девідсона. Приклади поточних доповідей Інституту та рекомендації з подання можна переглянути на Інтернет-сторінці http://www.wdi.bus.umich.edu/publications/policy_papers_briefs.htm.
    
    Метою конференції є зібрати разом лідерів громадського сектору, які розвивають і/або використовують інноваційні підходи досягнення фінансової стабільності. В останній день роботи конференції заплановано проведення спеціальних сесій з лідерства, комунікацій, стратегічного менеджменту та маркетингу, що проводитимуться кращими викладачами шкіл бізнесу. Інша частина порядку денного включатиме презентацію відібраних доповідей з метою обміну позитивним досвідом та спілкування за інтересами між НУО.
    
    Організатори конференції забезпечують учасників проживанням та харчуванням, а також відшкодовують транспортні витрати.
    
    Якщо Ви бажаєте подати свою доповідь, просимо заповнити заявку та надіслати її Kristen Roy за адресою royk@umich.edu або факсом: 734 763 5850.
    
    Форму заявки та інструкції до подання доповідей розміщено на Інтернет-сторінці Інституту Вільяма Девідсона http://www.wdi.bus.umich.edu/research/call/ngo.htm, а також Ресурсного центру “Гурт” http://www.gurt.org.ua.
    
    Усі заявки повинні надійти до 10 грудня 2004 року. Ваша участь буде підтверджена до 7 січня 2005 року.
    
    КОНТАКТИ:
    Kelly Janiga
    William Davidson Institute
    Електронна пошта: janigak@umich.edu
    Інтернет-сайт: http://www.wdi.bus.umich.edu
    
    Джерело: Мережа “Інформаційна спільнота”, м. Київ
    Ресурсний центр “Гурт”
    Електронна пошта: info@gurt.org.ua


Яким суспільним інституціям ви довіряєте найбільше?
Президенту
Верховній раді
Уряду
органам місцевого самоврядування
Армії
Поліції
Цекрві
Громадським організаціям
Волонтерам
Нікому не довіряю