Наша сторінка на Facebook Наша сторінка у Twitter Наш канал Youtube
підписатися на новини
Email
підписатись
відписатись

Quicks: Креативний мобільний застосунок для відеомонтажу
Мобільний додаток Slibe для веб - дизайнерів
Газета Нова Доба - видання про Київ і столичну область

 

 НОВИНИ


СТИПЕНДІАЛЬНА ПРОГРАМА ФУНДАЦІЇ “КШИЖОВА” ПРОГРАМА МЕРКАТОРА “СТИПЕНДІЯ В БУДИНКУ НА ПАГОРБІ”

3 листопада, 2004 р.

    *** Програма Меркатора “Стипендія в Будинку на Пагорбі” пропонує дев’ятьом молодим науковцям і митцям тримісячне стипендіальне перебування в історичному місці - “Будинку на Пагорбі” у Кшижовій, з вересня 2004 до серпня 2005 року.
    
    Організатори запрошують до участі в цій програмі випускників, аспірантів та молодих науковців, які займаються у т.ч. історією Німеччини ХХ ст., проблематикою національної ідентичності та/або сучасною історичною свідомістю. Тематика і цілі робіт стипендіатів повинні стосуватися мериторичної діяльності Місця Пам’яті та Дому зустрічей у Кшижовій. Ми також звертаємося до митців – художників, музикантів і письменників, для яких місце та люди, пов’язані із сучасню або історичною Кшижовою, можуть стати джерелом натхнення для власної творчості. Вік кандидатів – до 32 років. Обов’язковим є знання англійської або німецької мови. Усі стипендіати житимуть у “Будинку на Пагорбі”.
    
    Стипендіальне перебування триває три місяці.
    
    Програма включає 3 терміни від вересня 2004 року до серпня 2005 року:
    15 вересня – 15 грудня 2004 року;
    1 лютого – 30 квітня 2005 року;
    2 травня – 1 серпня 2005 року.
    
    Стипендіати отримують щомісячну стипендію у розмірі 250 євро.
    
    Організатори забезпечують учасників проживанням та харчуванням, а також відшкодовують транспортні витрати.
    
    Рішення про присудження стипендії приймає міжнародна комісія програми. Зголошення аплікантів будуть розглядатися тільки за наявністю повного комплекту перерахованих нижче документів.
    
    Документи просимо надсилати рідною мовою, а також їх переклад англійською або німецькою мовами:
    мотиваційний лист;
    CV (1 сторінка);
    1 актуальну фотокартку;
    науковці, письменники: проект наукової роботи (2 сторінки); художники: 4-6 фотокарток/слайдів власних робіт; музиканти: перелік виступів/програми;
    науковці: два рекомендаційні листи (рецензії) від наукових керівників; художники та музиканти: рекомендаційний лист від наукового керівника.
    
    Після завершення процедури набору документи до стипендіатів будуть відіслані звичайною поштою. Зголошення осіб, прийнятих на стипендію, стануть власністю Фундації для документації. Фундація не несе цивільно-правової відповідальності за надіслані документи.
    
    Темін подачі документів на перебування 1 лютого – 30 квітня 2005 року - 1 листопада 2004 року.
    
    Термін подачі документів на перебування 2 травня – 1 серпня 2005 року - 17 січня 2005 року.
    
    Контакти для кандидатів з Польщі та Центрально-Східної Європи: Місце Пам’яті Фундації “Кшижова”, Krzyżowa 7, 58-112 Grodziszcze, Polska; Annemarie Franke, електронна пошта: franke@krzyzowa.org.pl.
    
    Фундація Меркатора (Stiftung Mercator GmbH) з міста Ессен (Німеччина) підтримує проекти у сфері активного обміну знаннями і досвідом між людьми з різних середовищ: національних, культурних і соціальних, а особливо міжнародні зустрічі та партнерський діалог між німцями і людьми зі Східної Європи та Азії. Метою Фундації є поширення толерантності та взаєморозуміння між народами. Фундація підтримує сучасні моделі позашкільної освіти та діяльність на благо дітей та молоді.
    
    Фундація “Кшижова” для європейського взаєморозуміння - незалежна неурядова організація, яка має за мету сприяння мирному і толерантному співіснуванню народів, суспільних груп та особистостей.
    
    Створення Фундації “Кшижова” пов’язане із суспільно-політичними змінами у Центрально-Східній Європі. У зв’язку з цим ми очікуємо від кандидатів зацікавлення історичним, політичним, суспільним та культурним розвитком цієї частини Європи.
    
    КОНТАКТИ:
    Annemarie Franke
    Фундація “Кшижова”
    Krzyżowa 7, 58-112 Grodziszcze, Polska
    Електронна пошта: franke@krzyzowa.org.pl
    Інтернет-сайт: http://www.krzyzowa.org.pl
    Джерело: бюллетень ГУРТ


Яким суспільним інституціям ви довіряєте найбільше?
Президенту
Верховній раді
Уряду
органам місцевого самоврядування
Армії
Поліції
Цекрві
Громадським організаціям
Волонтерам
Нікому не довіряю