Наша сторінка на Facebook Наша сторінка у Twitter Наш канал Youtube
підписатися на новини
Email
підписатись
відписатись

ІСАР «Єднання»
Ресурсний центр ГУРТ
ГО Громадянська палата міста Києва
Журнал
Коаліція ГО Покоління демократичних перетворень
Парламентський клуб НУО
Українська гельсинська спілка з прав людини
Портал Громадський простір

 

 НОВИНИ


СТИПЕНДІАЛЬНА ПРОГРАМА ФУНДАЦІЇ “КШИЖОВА” ПРОГРАМА МЕРКАТОРА “СТИПЕНДІЯ В БУДИНКУ НА ПАГОРБІ”

3 листопада, 2004 р.

    *** Програма Меркатора “Стипендія в Будинку на Пагорбі” пропонує дев’ятьом молодим науковцям і митцям тримісячне стипендіальне перебування в історичному місці - “Будинку на Пагорбі” у Кшижовій, з вересня 2004 до серпня 2005 року.
    
    Організатори запрошують до участі в цій програмі випускників, аспірантів та молодих науковців, які займаються у т.ч. історією Німеччини ХХ ст., проблематикою національної ідентичності та/або сучасною історичною свідомістю. Тематика і цілі робіт стипендіатів повинні стосуватися мериторичної діяльності Місця Пам’яті та Дому зустрічей у Кшижовій. Ми також звертаємося до митців – художників, музикантів і письменників, для яких місце та люди, пов’язані із сучасню або історичною Кшижовою, можуть стати джерелом натхнення для власної творчості. Вік кандидатів – до 32 років. Обов’язковим є знання англійської або німецької мови. Усі стипендіати житимуть у “Будинку на Пагорбі”.
    
    Стипендіальне перебування триває три місяці.
    
    Програма включає 3 терміни від вересня 2004 року до серпня 2005 року:
    15 вересня – 15 грудня 2004 року;
    1 лютого – 30 квітня 2005 року;
    2 травня – 1 серпня 2005 року.
    
    Стипендіати отримують щомісячну стипендію у розмірі 250 євро.
    
    Організатори забезпечують учасників проживанням та харчуванням, а також відшкодовують транспортні витрати.
    
    Рішення про присудження стипендії приймає міжнародна комісія програми. Зголошення аплікантів будуть розглядатися тільки за наявністю повного комплекту перерахованих нижче документів.
    
    Документи просимо надсилати рідною мовою, а також їх переклад англійською або німецькою мовами:
    мотиваційний лист;
    CV (1 сторінка);
    1 актуальну фотокартку;
    науковці, письменники: проект наукової роботи (2 сторінки); художники: 4-6 фотокарток/слайдів власних робіт; музиканти: перелік виступів/програми;
    науковці: два рекомендаційні листи (рецензії) від наукових керівників; художники та музиканти: рекомендаційний лист від наукового керівника.
    
    Після завершення процедури набору документи до стипендіатів будуть відіслані звичайною поштою. Зголошення осіб, прийнятих на стипендію, стануть власністю Фундації для документації. Фундація не несе цивільно-правової відповідальності за надіслані документи.
    
    Темін подачі документів на перебування 1 лютого – 30 квітня 2005 року - 1 листопада 2004 року.
    
    Термін подачі документів на перебування 2 травня – 1 серпня 2005 року - 17 січня 2005 року.
    
    Контакти для кандидатів з Польщі та Центрально-Східної Європи: Місце Пам’яті Фундації “Кшижова”, Krzyżowa 7, 58-112 Grodziszcze, Polska; Annemarie Franke, електронна пошта: franke@krzyzowa.org.pl.
    
    Фундація Меркатора (Stiftung Mercator GmbH) з міста Ессен (Німеччина) підтримує проекти у сфері активного обміну знаннями і досвідом між людьми з різних середовищ: національних, культурних і соціальних, а особливо міжнародні зустрічі та партнерський діалог між німцями і людьми зі Східної Європи та Азії. Метою Фундації є поширення толерантності та взаєморозуміння між народами. Фундація підтримує сучасні моделі позашкільної освіти та діяльність на благо дітей та молоді.
    
    Фундація “Кшижова” для європейського взаєморозуміння - незалежна неурядова організація, яка має за мету сприяння мирному і толерантному співіснуванню народів, суспільних груп та особистостей.
    
    Створення Фундації “Кшижова” пов’язане із суспільно-політичними змінами у Центрально-Східній Європі. У зв’язку з цим ми очікуємо від кандидатів зацікавлення історичним, політичним, суспільним та культурним розвитком цієї частини Європи.
    
    КОНТАКТИ:
    Annemarie Franke
    Фундація “Кшижова”
    Krzyżowa 7, 58-112 Grodziszcze, Polska
    Електронна пошта: franke@krzyzowa.org.pl
    Інтернет-сайт: http://www.krzyzowa.org.pl
    Джерело: бюллетень ГУРТ


Чи підтримуєте ви приватизацію сільгоспземель?
Так
Ні
Треба подовжити мораторій