Наша сторінка на Facebook Наша сторінка у Twitter Наш канал Youtube
підписатися на новини
Email
підписатись
відписатись

ІСАР «Єднання»
Ресурсний центр ГУРТ
ГО Громадянська палата міста Києва
Журнал
Коаліція ГО Покоління демократичних перетворень
Парламентський клуб НУО
Українська гельсинська спілка з прав людини
Портал Громадський простір

 

 НОВИНИ


MTV і CNN разом боротимуться зі СНІДом

4 листопада, 2004 р.

    *** 1 листопада MTV Іnternatіonal і CNN Іnternatіonal оголосили про запуск першого спільного проекту - 30-хвилинної програми Stayіng Alіve: An MTV & CNN News Specіal, глобальна прем'єра якої пройде на каналах MTV у Всесвітній День боротьби зі СНІДом - 1 грудня.
    
    За повідомленням МедНовости.ру, потенційна телеаудиторія програми перевищить 1 млрд. людей. З метою її можливого розширення програма запропонована для безоплатної трансляції всім зацікавленим телекомпаніям світу.
    
    Програма буде складатися з декількох сегментів, кожний з яких знімається спільно MTV і CNN у різних країнах, і розповість про те, як саме проблема ВІЛ/СНІДу торкається молоді у різних куточках світу (надання медичної допомоги хворим, контрацепція, викорінювання соціальних забобонів і дискримінації щодо ВІЛ-інфікованих, темпи поширення світової епідемії).
    
    Програма наголошуватиме на тому, що СНІД стосується всіх людей, незалежно від їхнього віку, національності, громадянства і соціального статусу.
    
    "Це унікальний проект, у якому креативність і могутнє глобальне телеохоплення MTV об'єдналися з журналістською майстерністю і величезним авторитетом CNN", - сказав президент MTV Networks Іnternatіonal і Посол UNAІDS при ООН Білл Роуді.
    
    Кампанія Stayіng Alіve стартувала в 1998 році. Її головні акценти - інформаційна профілактика СНІДу, боротьба зі соціальними забобонами і дискримінацією, якій піддаються Віл-інфіковані люди, а також залучення до боротьби з поширенням епідемії нових учасників зі світу бізнесу і ЗМІ.


Чи підтримуєте ви приватизацію сільгоспземель?
Так
Ні
Треба подовжити мораторій