Наша сторінка на Facebook Наша сторінка у Twitter Наш канал Youtube
підписатися на новини
Email
підписатись
відписатись

Quicks: Креативний мобільний застосунок для відеомонтажу
Мобільний додаток Slibe для веб - дизайнерів
Газета Нова Доба - видання про Київ і столичну область

 

 НОВИНИ


MTV і CNN разом боротимуться зі СНІДом

4 листопада, 2004 р.

    *** 1 листопада MTV Іnternatіonal і CNN Іnternatіonal оголосили про запуск першого спільного проекту - 30-хвилинної програми Stayіng Alіve: An MTV & CNN News Specіal, глобальна прем'єра якої пройде на каналах MTV у Всесвітній День боротьби зі СНІДом - 1 грудня.
    
    За повідомленням МедНовости.ру, потенційна телеаудиторія програми перевищить 1 млрд. людей. З метою її можливого розширення програма запропонована для безоплатної трансляції всім зацікавленим телекомпаніям світу.
    
    Програма буде складатися з декількох сегментів, кожний з яких знімається спільно MTV і CNN у різних країнах, і розповість про те, як саме проблема ВІЛ/СНІДу торкається молоді у різних куточках світу (надання медичної допомоги хворим, контрацепція, викорінювання соціальних забобонів і дискримінації щодо ВІЛ-інфікованих, темпи поширення світової епідемії).
    
    Програма наголошуватиме на тому, що СНІД стосується всіх людей, незалежно від їхнього віку, національності, громадянства і соціального статусу.
    
    "Це унікальний проект, у якому креативність і могутнє глобальне телеохоплення MTV об'єдналися з журналістською майстерністю і величезним авторитетом CNN", - сказав президент MTV Networks Іnternatіonal і Посол UNAІDS при ООН Білл Роуді.
    
    Кампанія Stayіng Alіve стартувала в 1998 році. Її головні акценти - інформаційна профілактика СНІДу, боротьба зі соціальними забобонами і дискримінацією, якій піддаються Віл-інфіковані люди, а також залучення до боротьби з поширенням епідемії нових учасників зі світу бізнесу і ЗМІ.


Яким суспільним інституціям ви довіряєте найбільше?
Президенту
Верховній раді
Уряду
органам місцевого самоврядування
Армії
Поліції
Цекрві
Громадським організаціям
Волонтерам
Нікому не довіряю