Наша сторінка на Facebook Наша сторінка у Twitter Наш канал Youtube
підписатися на новини
Email
підписатись
відписатись

ІСАР «Єднання»
Ресурсний центр ГУРТ
ГО Громадянська палата міста Києва
Журнал
Коаліція ГО Покоління демократичних перетворень
Парламентський клуб НУО
Українська гельсинська спілка з прав людини
Портал Громадський простір

 

 НОВИНИ


Історія інформаційних технологій в Україні

5 листопада, 2004 р.

    *** "Фонд історії і розвитку науки та техніки" спільно із фондом "Інформаційне суспільство України" запрошують на презентацію виставки "Історія інформаційних технологій в Україні", яка відбудеться 6 листопада 2004 року.
    
    Відкриття виставки приурочене до 54-ї річниці запуску ЕОМ (електронна обчислювальна машина) „МЕСМ” – першого комп’ютера у континентальній Європі, який було розроблено в Україні.
    
    На виставці будуть представлені окремі експонати, фотографії техніки та її авторів, цікаві документи, які ілюструють основні етапи розвитку інформаційних технологій в Україні.
    
    На відкриття запрошені піонери української науки і техніки – учасники розробок українських комп’ютерів, представники державної влади, НАН України, бізнесу, журналісти.
    
    Презентація виставки відбудеться 6 листопада 2004 року О 12:00 у приміщенні Музею „Світ високих технологій” (Торговий центр Сity.com, м. Київ, Московський пр-т, 23-А, 3 поверх, м. „Петрівка”, Виставка-музей „Світ високих технологій” – спільний проект Фонду „Інформаційне Суспільство України” та компанії City.com).
    
    Джерело : Фонд "Інформаційне Суспільство України"


Чи підтримуєте ви приватизацію сільгоспземель?
Так
Ні
Треба подовжити мораторій