Наша сторінка на Facebook Наша сторінка у Twitter Наш канал Youtube
підписатися на новини
Email
підписатись
відписатись

Quicks: Креативний мобільний застосунок для відеомонтажу
Мобільний додаток Slibe для веб - дизайнерів
Газета Нова Доба - видання про Київ і столичну область

 

 НОВИНИ


Історія інформаційних технологій в Україні

5 листопада, 2004 р.

    *** "Фонд історії і розвитку науки та техніки" спільно із фондом "Інформаційне суспільство України" запрошують на презентацію виставки "Історія інформаційних технологій в Україні", яка відбудеться 6 листопада 2004 року.
    
    Відкриття виставки приурочене до 54-ї річниці запуску ЕОМ (електронна обчислювальна машина) „МЕСМ” – першого комп’ютера у континентальній Європі, який було розроблено в Україні.
    
    На виставці будуть представлені окремі експонати, фотографії техніки та її авторів, цікаві документи, які ілюструють основні етапи розвитку інформаційних технологій в Україні.
    
    На відкриття запрошені піонери української науки і техніки – учасники розробок українських комп’ютерів, представники державної влади, НАН України, бізнесу, журналісти.
    
    Презентація виставки відбудеться 6 листопада 2004 року О 12:00 у приміщенні Музею „Світ високих технологій” (Торговий центр Сity.com, м. Київ, Московський пр-т, 23-А, 3 поверх, м. „Петрівка”, Виставка-музей „Світ високих технологій” – спільний проект Фонду „Інформаційне Суспільство України” та компанії City.com).
    
    Джерело : Фонд "Інформаційне Суспільство України"


Яким суспільним інституціям ви довіряєте найбільше?
Президенту
Верховній раді
Уряду
органам місцевого самоврядування
Армії
Поліції
Цекрві
Громадським організаціям
Волонтерам
Нікому не довіряю