Наша сторінка на Facebook Наша сторінка у Twitter Наш канал Youtube
підписатися на новини
Email
підписатись
відписатись

ІСАР «Єднання»
Ресурсний центр ГУРТ
ГО Громадянська палата міста Києва
Журнал
Коаліція ГО Покоління демократичних перетворень
Парламентський клуб НУО
Українська гельсинська спілка з прав людини
Портал Громадський простір

 

 НОВИНИ


Дунайський канал: два погляди на одну проблему

8 листопада, 2004 р.

    *** 25 - 29 жовтня в Парижі, на 18 сесії Міжнародної координаційної ради Програми ЮНЕСКО "Людина і біосфера", Україна презентувала "проект відновлення судноплавства в українській частині дельти Дунаю".
    
    За її підсумками МЗС України заявило, що презентація "мала позитивний резонанс та чітко продемонструвала, що Україна виконує свої зобов'язання і вживає заходів, які мають посилити природоохоронні функції заповідника".
    
    4 листопада Президент національного комітету Програми ЮНЕСКО "Людина і біосфера" Чеської республіки доктор Ян Квет звернувся до начальника відділу екологічних наук Секретаріату ЮНЕСКО, головного експерта програми розвитку Всесвітньої мережі біосферних заповідників, Джулії Робертсон, і регіонального координатора Рамсарської конвенції в Європі, Тобіасу Салате.
    
    У своєму листі пан Квет, з погляду на фальсифікацію карної справи, яка відкрита проти співробітників заповідника, порадив: "Враховуючи останні події, я вважаю, що ми не повинні вірити заявам, зробленим українськими представниками на зустрічі в Парижі, тому що вони відбивають оловним чином думки тільки однієї сторони конфлікту, а саме українського Мінтрансу".
    
    Ян Квет очолював загальну місію ЮНЕСКО і Рамсарської конвенції, візит якої в Дунайський біосферний заповідник відбувся 27 - 31 жовтня 2003 р. Проект спорудження суднового ходу через гирло Бистре був ним оцінено негативно.
    
    Джерело : Екологічна група "Печеніги"


Чи підтримуєте ви приватизацію сільгоспземель?
Так
Ні
Треба подовжити мораторій