Наша сторінка на Facebook Наша сторінка у Twitter Наш канал Youtube
підписатися на новини
Email
підписатись
відписатись

Ресурсний центр ГУРТ
ГО Громадянська палата міста Києва
Журнал
Коаліція ГО Покоління демократичних перетворень
Парламентський клуб НУО
Українська гельсинська спілка з прав людини
Портал Громадський простір

 

 НОВИНИ


5-6 листопада 2004 року в Києві проходила Велика конференція християнських працівників засобів масової інформації.

9 листопада, 2004 р.

    *** Цей перший захід такого формату, організований в Україні. Ініціатором і організатором конференції виступила Всеукраїнська громадська організація «Асоціація журналістів, видавців і мовців християн «Новомедіа».
    
    Мета конференції – консолідація християн, які мають відношення до засобів масової інформації, для здійснення євангельської роботи через мас-медіа.
    
    Учасниками конференції стали більше ста чоловік зі всіх регіонів України і зарубіжжя - представники всіх видів ЗМІ – преса, телебачення, радіо, Інтернет.
    
    У програмі конференції були презентації, семінари, майстер-класи, відеопокази. На конференції обговорювалися завдання засобів масової інформації, формування інформаційних потоків, телебачення, етика християнськогожурналіста, як поводитися віруючому журналісту в світських мас-медіа.
    
    У дні конференції відбулася розширена презентація Асоціації «Новомедіа». Засновницька конференція цієї організації пройшла ще 13 червня, 2004 роки. А 8 жовтня Асоціація одержала свідоцтво про державну реєстрацію в Міністерстві юстиції України. У програмних завданнях цієї організації мовиться про чотири вектори її роботи – ЗМІ і журналісти, церква, суспільство, органи державної влади.
    Джерело: www.civicua.org


Ваша оцінка перспективи вступу України до ЄС:
5 років
10 років
20 років
Ніколи