Наша сторінка на Facebook Наша сторінка у Twitter Наш канал Youtube
підписатися на новини
Email
підписатись
відписатись

ІСАР «Єднання»
Ресурсний центр ГУРТ
ГО Громадянська палата міста Києва
Журнал
Коаліція ГО Покоління демократичних перетворень
Парламентський клуб НУО
Українська гельсинська спілка з прав людини
Портал Громадський простір

 

 НОВИНИ


5-6 листопада 2004 року в Києві проходила Велика конференція християнських працівників засобів масової інформації.

9 листопада, 2004 р.

    *** Цей перший захід такого формату, організований в Україні. Ініціатором і організатором конференції виступила Всеукраїнська громадська організація «Асоціація журналістів, видавців і мовців християн «Новомедіа».
    
    Мета конференції – консолідація християн, які мають відношення до засобів масової інформації, для здійснення євангельської роботи через мас-медіа.
    
    Учасниками конференції стали більше ста чоловік зі всіх регіонів України і зарубіжжя - представники всіх видів ЗМІ – преса, телебачення, радіо, Інтернет.
    
    У програмі конференції були презентації, семінари, майстер-класи, відеопокази. На конференції обговорювалися завдання засобів масової інформації, формування інформаційних потоків, телебачення, етика християнськогожурналіста, як поводитися віруючому журналісту в світських мас-медіа.
    
    У дні конференції відбулася розширена презентація Асоціації «Новомедіа». Засновницька конференція цієї організації пройшла ще 13 червня, 2004 роки. А 8 жовтня Асоціація одержала свідоцтво про державну реєстрацію в Міністерстві юстиції України. У програмних завданнях цієї організації мовиться про чотири вектори її роботи – ЗМІ і журналісти, церква, суспільство, органи державної влади.
    Джерело: www.civicua.org


Чи підтримуєте ви приватизацію сільгоспземель?
Так
Ні
Треба подовжити мораторій