Наша сторінка на Facebook Наша сторінка у Twitter Наш канал Youtube
підписатися на новини
Email
підписатись
відписатись

Фонд Країна Добродій
Газета Нова Доба - видання про Київ і столичну область
Парламентський клуб НУО
Українська гельсинська спілка з прав людини
Портал Громадський простір

 

 НОВИНИ


“МЕДІА ПРО МЕДІА”

23 жовтня, 2003 р.

    Оголошується Перший Всеукраїнський Конкурс “Медіа про медіа” 2003 року, започаткований Центром медіа реформ за підтримки уряду Великої Британії. Організатори Конкурсу: НаУКМА, Незалежна Асоціація Мовників, журнал Телерадіокур’єр, Інтернет-видання “Телекритика”, Українська Асоціація Видавців Періодичної Преси, TADS (Велика Британія).
    
    Мета конкурсу:
    Підтримка та стимулювання засобів масової інформації та медіа-фахівців, що працюють за тематикою “ЗМІ та суспільство”, сприяння відкритому діалогу про роль ЗМІ у розвитку українського суспільства, підвищити роль медіа, а також стимулювати громадський інтерес до розвитку ЗМІ та їх проблем.
    
    Учасники:
    За перемогу в Конкурсі змагаються телекомпанії, радіостанції, друковані видання, Інтернет-ресурси, та окремі журналісти, що присвячують свої матеріали проблематиці мас-медіа, коментують та аналізують діяльність українських ЗМІ , їхній вплив на розвиток нашого суспільства.
    
    На Конкурс подаються матеріали, оприлюднені в електронних (телебачення, радіо, Інтернет) та друкованих виданнях протягом календарного року, за який оголошено Конкурс.
    
    Конкурс має визначити лауреатів у 8 головних номінаціях, а також у спеціальних номінаціях, заснованих спонсорами та партнерами Центру медіа реформ. Усі лауреати Конкурсу отримають цінні призи. Головна нагорода Конкурсу - Гран-прі - це тижнева навчально-ознайомча поїздка до Лондона (Велика Британія).
    
    Кінцевий термін подачі Заяви на участь у Конкурсі “Медіа про медіа-2003”: 15 лютого 2004 року. На конверті зробіть позначку Конкурс “МЕДІА про МЕДІА”.
    
    Учасник Конкурсу подає Заяву та конкурсні матеріали на ім’я Директора Конкурсу. Форму Заяви та перелік необхідних конкурсних матеріалів розміщено на Інтернет-сайті http://www.telekritika.kiev.ua/mediareform. Також її можна отримати в Директораті Конкурсу особисто, або електронною поштою після подання запиту.
    
    КОНТАКТИ:
    Сергій Квіт
    Центр медіа реформ
    Київ, вул. Волоська, 8/5, НаУКМА
    Тел.: (044) 463 5862
    Електронна пошта: kwit@ukma.kiev.ua
    Інтернет-сайт: http://www.telekritika.kiev.ua/mediareform


Чи вважаєте ви за необхідне реформувати ООН?
Так
Ні
ООН потрібно ліквідувати, а не реформувати