Наша сторінка на Facebook Наша сторінка у Twitter Наш канал Youtube
підписатися на новини
Email
підписатись
відписатись

Quicks: Креативний мобільний застосунок для відеомонтажу
Мобільний додаток Slibe для веб - дизайнерів
Газета Нова Доба - видання про Київ і столичну область

 

 НОВИНИ


Добра ініціатива і російський приклад для України

11 листопада, 2004 р.

    *** ТОВ "Почесний гість" (м. Москва) і CAF Росія оголосили про запуск програми пожертвувань "Почесна справа"
    Клієнти мережі ресторанів "Ростик Ресторантс" ("ІL Патіо", "Планета Суші", "Ростикс", "Мока Лока", "Фрайдис", "Американський Бар і Гриль", "Санта Фе", "Бенихана"), туристичної компанії "Карлсон туризм" і інтернет-агентства "Контрамарка.ру" зможуть внести пожертвування на користь благодійних організацій, користаючись картою "Почесного гостя". Суть в тому, що будь - який клієнт цих компаній може безкоштовно одержати персональну карту, на якій при оплаті послуг і покупці товарів накопичуються бонусні бали. Карта надає право використовувати бонус при покупці квитків на концерти і спектаклі, оплаті рахунків у ресторанах холдингу "Ростик Ресторантс", а також користаючись послугами компанії "Карлсон туризм", обмінювати бали на подарунки в каталозі Exclusіv.
    
    Тепер власники карти "Почесного гостя" зможуть щомісяця відчисляти від 1% до 100% від накопиченої в поточному місяці суми балів на підтримку некомерційних організацій, що надають допомогу дітям і дорослим, що потрапили у важку ситуацію. Щоб зробити пожертвування, потрібно лише заповнити електронну анкета-заява на сайті програми "Почесний гість" і вибрати НКО з запропонованого списку. Стати учасником програми можна також, подзвонивши по телефоні call-центра, у цьому випадку оператор заповнить анкету-заяву за гостя. У якості отримувачів допомоги у програму ввійшли п'ять організацій, що мають успішний досвід роботи у своїй сфері і пройшли фінансову і юридичну експертизу Російського представництва Британського благодійного фонду Charіtіes Aіd Foundatіon (CAF Росія). Список учасників у програмі НКО затверджується Радою програми, у который увійшли представники "Ростик груп" і CAF Росія. Інформація про діяльність організацій, їхніх задачах і спеціальних проектах, що потребують підтримки, також розміщена на сайті програми.
    Наприклад: Реабілітаційному художньому центру "Діти Марії" (Москва) потрібна допомога для створення дитячого благодійного арт-клуба, що є частиною програми соціальної адаптації випускників інтернатів (сиріт і дітей з обмеженими можливостями).
    
    Некомерційному партнерству прийомних родин "Громада "Китеж"" (Калузька область) необхідні засоби для організації служби психологічного супроводу.
    
    Регіональному суспільному фонду "Добра справа" (Москва) - для забезпечення і розвитку патронажної програми допомоги людям похилого віку.
    
    Регіональної громадської організації "Діти і батьки проти раку" (Санкт-Петербург) - для створення психологічної служби в дитячих онкологічних відділеннях.
    
    Учебно-кинологическому центру "Собаки - помічники інвалідів" (Москва) - для розширення роботи по підготовці собак-поводирів і оплати праці дресирувальників.
    
    Список буде обновлятися раз у три місяці з урахуванням думки клієнтів ТОВ "Почесний гість" (на основі даних опитування на сайте www.honoredguest.ru).
    
    Комерційний директор ТОВ "Почесний гість" Лілля Аббясова повідомила, що надалі в програму будуть включені благодійні НКО з різних регіонів, у яких працює компанія. Адмініструвати розподіл засобів і готувати фінансові звіти буде CAF Росія. Щомісяця на сайті програми буде розміщатися інформація про те, скільки засобів зібрано і як вони були витрачені. Представники ТОВ "Почесний гість" і CAF Росія відзначають, що програма "Почесна справа" дозволяє вирішити три основних проблеми, що заважають людям брати участь у благодійній діяльності: проблеми вибору благодійної організації, довіри і недостачі часу.
    
    "Почесним гостям" не потрібно самостійно шукати благополучателей. Даний механізм збору засобів гарантує, що гроші дійсно підуть на допомогу нужденним і будуть витрачені максимально ефективно. Крім того, добродійникам не буде потрібно багато часу, щоб зробити пожертвування, оскільки вони перераховуватимуться за допомогою Інтернету.
    
    Контакт:
    Єжов Кирило (менеджер по зв'язках із громадськістю, CAF Росія), Крестникова Ірина (менеджер з розвитку) телефон: (095) 792-59-29
    
    Аббясова Лілля (комерційний директор ТОВ "Почесний гість") телефон: 788-44-88


Яким суспільним інституціям ви довіряєте найбільше?
Президенту
Верховній раді
Уряду
органам місцевого самоврядування
Армії
Поліції
Цекрві
Громадським організаціям
Волонтерам
Нікому не довіряю