Наша сторінка на Facebook Наша сторінка у Twitter Наш канал Youtube
підписатися на новини
Email
підписатись
відписатись

ІСАР «Єднання»
Ресурсний центр ГУРТ
ГО Громадянська палата міста Києва
Журнал
Коаліція ГО Покоління демократичних перетворень
Парламентський клуб НУО
Українська гельсинська спілка з прав людини
Портал Громадський простір

 

 НОВИНИ


Міжнародна науково-практична конференція з проблем адаптації дитей-сиріт і дітей, що залишилися без піклування батьків (Москва, 30 листопада - 1 грудня 2004 р.)

12 листопада, 2004 р.

    *** У рамках федеральної цільової підпрограми "Дитям-сироти" з 30 листопада по 1 грудня 2004 року в Москві відбудеться міжнародна науково-практична конференція з проблем адаптації дитей-сиріт і дітей, що залишилися без піклування батьків "Успішність у самостійному житті". Організаторами виступили Міністерство освіти і науки РФ, Російська академія освіти, Горбачов-фонд, Університет Російської академії освіти. Співорганизаторы: програма "Допомога дитятам-сиротам у Росії" (АРО 2), благодійна організація "Жінки і діти насамперед ", благодійний фонд "Співучасть у долі". Інформаційну підтримку конференції надають Агентство соціальної інформації (АСІ) і "Радіо Росії".
    
    Ціль конференції: обговорити проблеми, з якими зіштовхуються випускники сирітських установ, і технології їхнього рішення на основі російського і закордонного досвіду.
    
    У конференції візьмуть участь російські і закордонні організації й установи, що займаються проблемами постінтернатной адаптації і підготовкою до самостійного життя дитей-сиріт; освітні установи для сиріт і дітей, що залишилися без піклування батьків; батьки-вихователі приймалень, патронатних, сімейних виховних груп, інших сімейних форм що заміщають сім"ю, які представляють досвід неінституціонального (сімейного) виховання дітей. Заявки приймаються до 15 листопада 2004 року адресі: вул. Б.Галявинка, д. 58, УРАО, к. 28 чи по електронній пошті: pk@urao.edu.
    
    У заявці обов'язково вказати: П.І.П., посада і місце роботи, передбачуваний виступ (так, немає), тема виступу, необхідні технічні засоби для виступу, необхідність спеціального місця для демонстрації ілюстративного матеріалу, подача матеріалів у збірник (так, немає), можливість надання учасникам конференції своїх методичних розробок, посібників (до 100 шт.), контактний телефон і адреса, замовлення готелю.
    
    До початку конференції планується видання збірника статей по обговорюваній проблемі. Матеріали приймаються до 10 листопада 2004 року.
    
    Для бронювання готелю необхідно до 8 листопада зробити заявку по телефоні/факсу: (095) 237-36-42 чи по електронній пошті: pk@urao.edu (необхідно одержати підтвердження, що заявка прийнята). У період підготовки конференції на сайте УРАО (http://www.urao.edu/) і Горбачов-фонду будуть розміщені різні методичні, інформаційні, статистичні матеріали, презентації російських і міжнародних організацій, що займаються проблемами випускників. Усі бажаючі можуть розмістити свої матеріали на цьому сайті.
    Актуально до 15.11.2004
    Контакт Тіл./факс: (095) 237-36-42
    E-maіl: pk@urao.edu


Чи підтримуєте ви приватизацію сільгоспземель?
Так
Ні
Треба подовжити мораторій