Наша сторінка на Facebook Наша сторінка у Twitter Наш канал Youtube
підписатися на новини
Email
підписатись
відписатись

ІСАР «Єднання»
Ресурсний центр ГУРТ
ГО Громадянська палата міста Києва
Журнал
Коаліція ГО Покоління демократичних перетворень
Парламентський клуб НУО
Українська гельсинська спілка з прав людини
Портал Громадський простір

 

 НОВИНИ


Україна підводить підсумки реалізації проекту "Подолання епідемії ВИЧ/СНІД в Україні" за 2003 рік

24 січня, 2004 р.

    З 20 по 23 січня в Україні знаходиться місія Глобального Фонду по боротьбі зі СПИДОМ, туберкульозом і малярією. До складу делегації ввійшли представники Секретаріату Фонду, що зайняті в діяльності по проектах, реалізованим за рахунок грантів Глобального Фонду в країнах Східної Європи.
    
    
    Основна мета місії Глобального Фонду - заслухати доповіді головних реципієнтів засобів гранта, оцінити хід і проаналізувати виконання проекту, надати консультаційну допомогу щодо проблемних моментів реалізації гранта.
    21 січня 2004 року в офісі локального агента Глобального Фонду - компанії PrіceWaterhouseCoopers - відбулася зустріч керуючого портфелем Фонду Валерія Чернявского, директора по Латинській Америці, Карибському регіону і Східній Європі Арлетти Пинель, фінансового радника Дуван ДЕ Мілину і представника компанії "Ернст енд Янг" Марії Чернової з представниками робочих груп проекту, реалізованого за засоби гранта Глобального Фонду.
    У ході зустрічі керівники груп проекту повідомили про результати роботи за рік і про принципових труднощів, що виникають у виконавців у процесі реалізації проекту. На зустріч також були запрошені представники компаній, міністерств, відомств і недержавних установ, що залучалися до реалізації конкретних завдань по проекті.
    У своїй мові директор проекту А.Пинель відзначила: "Сьогодні світове співтовариство з великою зацікавленістю спостерігає за ходом реалізації проекту "Подолання епідемії ВИЧ/СНІД в Україні". Глобальний Фонд очікує, що в ході досягнення намічених цілей, реципієнти будуть застосовувати абсолютно нові підходи, що зможуть у корені змінити ситуацію з ростом епідемії в Україні й інших країнах, що одержали гранти Глобального Фонду".
    У робочому плані місії Глобального Фонду запланований ряд зустрічей із представниками уряду України, недержавних організацій, громадськості, а також робочі зустрічі з кожним із трьох основних суб-реципиентов засобів.
    Україна одна з перших серед країн Східної Європи одержала грант Глобального Фонду на боротьбу з епідемією ВИЧ/СНІД на загальну суму 92 млн.дол. терміном на 5 років. Засобу гранта призначені для створення і зміцнення потенціалу України в боротьбі з Віл-інфекцією і СПИДОМ. 29 січня 2003 року було підписано грантовое угоду між Глобальним Фондом і Міністерством охорони здоров'я України про реалізацію компонента "Забезпечення лікування, огляду і підтримки хворих Віл-інфекцією/СПИДОМ, зменшення негативних наслідків епідемії ВИЧ/СНІД" і компонента "Моніторинг і оцінка". 18 березня 2003 року було підписано грантовое угоду між Українським фондом боротьби з Віл-інфекцією і СПИДОМ і Глобальним Фондом про реалізацію компонента "Інформаційно-освітня діяльність, спрямована на зниження темпів поширення Віл-інфекції". Третім реципієнтом засобів гранта є ПРООН, що працює над реалізацією компонента "Зниження ризику Віл-інфікування серед представників уразливих груп".


Чи порушуються державою права людини під час дії карантину?
Так
Ні
Це є необхідністю