Наша сторінка на Facebook Наша сторінка у Twitter Наш канал Youtube
підписатися на новини
Email
підписатись
відписатись

Quicks: Креативний мобільний застосунок для відеомонтажу
Мобільний додаток Slibe для веб - дизайнерів
Газета Нова Доба - видання про Київ і столичну область

 

 НОВИНИ


ШАНОВНІ ВІДВІДУВАЧІ НАШОГО САЙТУ, КОЛЕГИ!

19 листопада, 2004 р.

    Ми журналісти та редактори сайту, весь колектив Фундації „Чинність закону”, звертаємось до Вас, а через Вас і до членів Ваших родин, друзів, знайомих , близьких!
    21 листопада справді історичний день для нашої великої Батьківщини – України! Ми на найближчий час обираємо для себе майбутнє, оскільки так вже, на жаль, склалося, що Президент України, своєю по – суті необмеженою владою, формує це майбутнє! Чому на жаль, тому що громадянське, справді вільне суспільство не передбачає та й не може передбачати влади однієї людини, нехай навіть найрозумнішої та найдемократичнішої! Для цього існують придумані багато століть тому громадянські інституції та демократичні процедури! Одним із таких інститутів є – третій сектор або організації громадянського суспільства або, як переважно кажуть в Україні – громадські організації.
    Нам доводиться працювати у нелегких умовах переслідування: податковий тиск, політичний тиск, розслідування сумнівних державних новоутворень – ось наша буденна дійсність і практика захисту прав членів своїх організацій та громадян у цілому. Так, наші статути не дозволяють багатьом з нас втручатися у політичне життя країни, тому багато з нас просто мовчки вичікують, коли ж „все це минеться”, а це не минеться само – собою, на Україну суне диктатура, в результаті якої ми, громадські організації, можливо будемо змушені працювати у підпіллі, як наші колеги з Білорусі та Росії! Ця диктатура загрожує нам і нашим дітям, котрі вже звикли до того, що вони європейська нація, а не „людський матеріал” із нашого недалекого і темного минулого! Отже ми усі звертаємось до Вас прийти на вибори, проголосувати й найголовніше, відстояти свій вибір! Так щоб потім Вам не було соромно за безцільно прожиті десятиліття! Зробити це багато хто з нас не може, від імені своєї організації, але може як громадянин, як мати і батько, як людина, що любить свою Вітчизну!
    З повагою,
    Олег Спорников
    головний редактор


Яким суспільним інституціям ви довіряєте найбільше?
Президенту
Верховній раді
Уряду
органам місцевого самоврядування
Армії
Поліції
Цекрві
Громадським організаціям
Волонтерам
Нікому не довіряю