Наша сторінка на Facebook Наша сторінка у Twitter Наш канал Youtube
підписатися на новини
Email
підписатись
відписатись

Quicks: Креативний мобільний застосунок для відеомонтажу
Мобільний додаток Slibe для веб - дизайнерів
Газета Нова Доба - видання про Київ і столичну область

 

 НОВИНИ


Факти можливих виборчих порушень оприлюднюватимуться у прямому Інтернет-ефірі

19 листопада, 2004 р.

    *** Виборці України, які стали свідками порушень виборчого права, зможуть оприлюднити дані про порушення у прямому Інтернет-ефірі. Організатори спільного інформаційного проекту “Президентська доба 2004” закликають всіх громадян України, у разі порушень їхніх конституційних прав під час другого туру президентських виборів, повідомляти про ці випадки, підтвердивши їх аудіо-відео та фото матеріалами.
    
    Хто може надіслати матеріли? Матеріали про порушення можуть надходити від моніторингових груп, груп захисту виборчих прав, спостерігачів та штабів кандидатів, а також усіх свідомих громадян , що стали свідками порушень конституційних прав під час голосування в Україні та за її межами.
    
    Як повідомляти про порушення? Для розгляду приймаються фото, відео та аудіо матеріали. Адреса для надсилання повідомлень pravo@civicua.org.
    
    Що треба пам’ятати? Будь ласка, супроводжуйте всі матеріали короткою інформацією про: а) час порушення б) місто (населений пункт); в) область (регіон); г) місце порушення; д) номер територіального виборчого округу та виборчої дільниці; е) інформація про порушників законодавства; ж) коментарій з місця події; з) інформація про свідка порушення (у разі можливості).
    
    Що далі? Всі доказові матеріали будуть ретельно переглядатися моніторинговою групою Інформаційного центру та розміщуватися на сайті “Президентська доба 2004” та “Виборчий простір онлайн”. Копії матеріалів надійдуть на адреси органів, відповідальних за розгляд випадків порушень виборчого права.
    
    Інформація про найбільш резонансні порушення буде оприлюднена у прямому ефірі та представлена українським та іноземним ЗМІ, міжнародним спостерігачам під час роботи Незалежного відкритого об’єднаного інформаційного центру “Президентська доба 2004”.
    
    Нагадуємо, журналісти та ЗМІ можуть отримати консультації юриста з питань порушення їхніх прав за тел: + 38 044 229 31 58 або + 38 044 229 35 23.
    
    “Президентська доба 2004” - спільна ініціатива УНІАН, Міжнародного фонду “Відродження”, Громадської коаліції “Новий вибір - 2004”, Медіа-центру “Кандидат”, Порталу “Громадський простір” та IATP/IREX. “Президентська доба 2004” працюватиме в УНІАН з 16.00 21-го листопада до 11:00 22-го листопада за адресою: м. Київ, вул. Хрещатик, 4.
    
    Оргкомітет


Яким суспільним інституціям ви довіряєте найбільше?
Президенту
Верховній раді
Уряду
органам місцевого самоврядування
Армії
Поліції
Цекрві
Громадським організаціям
Волонтерам
Нікому не довіряю