Наша сторінка на Facebook Наша сторінка у Twitter Наш канал Youtube
підписатися на новини
Email
підписатись
відписатись

БЛАГОДІЙНИЙ ФОНД ІНТЕГРО
Фонд Країна Добродій
Газета Нова Доба - видання про Київ і столичну область
Парламентський клуб НУО
Українська гельсинська спілка з прав людини
Портал Громадський простір

 

 НОВИНИ


ТРИСТОРОННЯ ІНІЦІАТИВА ПЕРЕДАЧІ ДОСВІДУ УКРАЇНІ

25 січня, 2004 р.

    З метою зміцнення співпраці між Україною та Польщею, яка швидко розвивається, а також для вивчення успішного досвіду Польщі в переході до ринкової економіки та громадянського суспільства, урядами США, Польщі й України було започатковано тристоронню ініціативу, спрямовану на розвиток зв'язків між цими двома країнами. Через розширення та поглиблення міждержавних зв’язків і зв’язків між громадськістю Польщі й України Польcько-Американсько-Українська Ініціатива про Співпрацю (ПАУСІ) має на меті не лише прискорення перебігу економічних і демократичних перетворень в Україні, але й передбачає створення механізму, який дозволить поширювати та використовувати спільний досвід проведення реформ.
    
    Ключові напрямки фінансування:
    - макроекономічна політика;
    - розвиток малого підприємництва;
    - реформування місцевого самоврядування;
    - європейська інтеграція;
    - інформування з ВІЛ/СНІД.
    
    ПАУСІ переважно надаватиме фінансування неприбутковим, недержавним організаціям (за винятком політичних партій) та вищим навчальним закладам. Підтримка може надаватися й проектам приватних комерційних організацій (наприклад, центрам розвитку підприємництва, консалтинговим фірмам, організаціям з навчання менеджменту, організаціям ЗМІ і т.д.) у разі, якщо запропонований ними проект відповідає благодійним цілям ПАУСІ та не служить комерційним інтересам фірми. Перевага надаватиметься польським, українським та американським організаціям, проте звертатися за фінансуванням можуть також організації з інших країн, якщо домінуючий компонент проекту спрямований на зміцнення зв'язків і обмін досвідом між Україною та Польщею й якщо проект відповідає програмним напрямам діяльності ПАУСІ.
    
    Переважно фінансування здійснюватиметься шляхом надання грантів. Немає обмежень щодо суми фінансування. Втім передбачається, що пропозиції на фінансування не перевищуватимуть $100,000, і переважно становитимуть суму $50,000 і менше. Аплікантам рекомендується починати з відносно невеликих проектів, а потім базуючись на результатах, розвивати подальшу діяльність.
    
    Спеціальних форм (бланків) для подання пропозицій не існує. Пропозиції можуть бути написані українською, польською, англійською або російською мовами. Апліканти мають подати дві копії пропозицій.
    
    Детальну інформацію можна отримати на Інтернет-сайті ПАУСІ: http://www.pauci.org" TARGET="_blank">http://www.pauci.org" TARGET="_blank">http://www.pauci.org.
    
    Проекти повинні бути в офісі ПАУСІ до 12:00 12 лютого 2004 року.
    
    КОНТАКТИ:
    01030, Київ, вул. Б. Хмельницького 68, к. 68
    Тел.: (044) 235 8410
    Факс: (044) 235 8411
    Електронна пошта: pauci@pauci.kiev.ua
    Інтернет-сайт: http://www.pauci.org
    
    Джерело: Польcько-Американсько-Українська Ініціатива
    про Співпрацю (ПАУСІ) http://www.pauci.org
    
    ###
    
    V-Й МІСЬКИЙ КОНКУРС ПРОГРАМ І ПРОЕКТІВ З МОЛОДІЖНИХ ПРОБЛЕМ
    
    Головне управління у справах сім‘ї та молоді виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) оголошує V-й міський конкурс програм і проектів з молодіжних проблем.
    
    Учасниками Конкурсу є молодіжні та дитячі громадські організації, а також їх спілки, які легалізовані Київським міським управлінням юстиції або районними у м. Києві Управліннями юстиції не пізніше, ніж за рік до дня закінчення терміну подання заявок на Конкурс.
    
    Переможці Конкурсу отримують частку дольового фінансування проекту за рахунок коштів міського бюджету не більше 50 % загальної вартості проекту, максимальний розмір частки - двадцять тисяч грн.
    
    Пріоритетні напрямки конкурсних проектів:
    - національно-патріотичне виховання дітей та молоді;
    - пропаганда здорового способу життя в дитячому та молодіжному середовищі;
    - робота з ресоціалізації дітей та молоді з особливими потребами; молоді, яка повернулася з місць позбавлення волі, ВІЛ-інфікованих, хворих на СНІД, наркозалежних;
    - соціально-правова робота з молодими сім‘ями.
    
    Учасники Конкурсу надають такі документи (у 6 примірниках): реєстраційна картка, анотація проекту, опис проекту, бюджет проекту, додатки.
    
    Для отримання форм та інструкцій необхідно подати лист-заявку до Головного управління у справах сім‘ї та молоді, за адресою: 01030, Київ, вул. Б.Хмельницького, 44, кім. 403. Телефон для довідок: 234 0153.
    
    Для організацій, що бажають взяти участь у Конкурсі, буде організовано навчальний семінар-тренінг з питань написання проектів на Конкурс.
    
    Заявку на участь у семінарі-тренінгу необхідно до 27 січня 2004 року подати до Головного управління у справах сім‘ї та молоді за вищезазначеною адресою.
    
    Прийом проектів - до 10 березня 2004 року. Визначення переможців - до 1 квітня 2004 року.
    
    Детальнішу інформацію про міський конкурс програм і проектів з молодіжних проблем Ви можете отримати на Інтернет-сайті Ресурсного центру “Гурт” http://www.gurt.org.ua
    
    КОНТАКТИ:
    Головне управління у справах сім’ї та молоді
    01030, Київ, вул. Б.Хмельницького, 44, кім. 403
    Тел.: (044) 234 0153
    Електронна пошта: Org@simya.kyiv-city.gov.ua
    Інтернет-сайт: http://www.molod.com.ua


Чи вважаєте ви за необхідне реформувати ООН?
Так
Ні
ООН потрібно ліквідувати, а не реформувати