Наша сторінка на Facebook Наша сторінка у Twitter Наш канал Youtube
підписатися на новини
Email
підписатись
відписатись

ІСАР «Єднання»
Ресурсний центр ГУРТ
ГО Громадянська палата міста Києва
Журнал
Коаліція ГО Покоління демократичних перетворень
Парламентський клуб НУО
Українська гельсинська спілка з прав людини
Портал Громадський простір

 

 НОВИНИ


ТЕНДЕР НА НАДАННЯ КОНСУЛЬТАТИВНИХ ПОСЛУГ З ПИТАНЬ ЗМІНИ КЛІМАТУ, БІОРІЗНОМАНІТТЯ ТА СПУСТЕЛЮВАННЯ/ДЕГРАДАЦІЯ ЗЕМЕЛЬ

26 листопада, 2004 р.

    Програма розвитку ООН в Україні в рамках впровадження проекту ГЕФ “Оцінка національного потенціалу (ОНП) у сфері глобального екологічного управління в Україні” запрошує взяти участь у тендері на надання консультативних послуг за напрямками:
    - зміна клімату;
    - біорізноманіття;
    - спустелювання/деградація земель.
    
    Технічні завдання (англійською мовою) на ці роботи розміщено на Інтернет-сайті Ресурсного центру “Гурт” http://www.gurt.org.ua.
    
    Метою проекту ОНП для України є оцінка її можливостей виконання обов’язків, прийнятих у рамках глобальних екологічних конвенцій, зокрема конвенцій, пов’язаних зі змінами клімату, деградацією земель, біорізноманіттям, міграцією водоплавних птахів, біобезпекою. Окрім цього, існують сподівання, що процес ОНП забезпечить можливості сприяння розвитку конкретних ініціатив, що призведуть до застосування підходів, які передбачають спільне вирішення глобальних екологічних проблем на національному і місцевому рівнях. Одночасно ОНП допоможе об’єднати цілі глобального екологічного менеджменту та систем сталого розвитку. ОНП сприятиме діалогу, обміну інформацією та співробітництву міністерств і наукових інститутів, Академії наук, НУО та приватного сектору, а також підвищить загальний рівень обізнаності в країні з питань, пов’язаних з конвенціями.
    
    Очікується, що головним результатом цього процесу стане підготовка Національного звіту з оцінки та плану дій.
    
    У разі Вашої зацікавленості просимо надіслати цінові пропозиції з поміткою “Консультативні послуги з питань зміни клімату”, “Консультативні послуги з питань біорізноманіття” або “Консультативні послуги з питань спустелювання/деградація земель” разом з детальним описом виконання роботи, графіком виконання роботи та пропонованим бюджетом до 28 листопада 2004 року за факсом: (044) 253 2607; електронною адресою ak@undp.org.ua, або за адресою: 01021, Київ, Кловський узвіз, 1, Представництво ООН/ПРОООН в Україні.
    
    КОНТАКТИ:
    Представництво ООН/ПРОООН в Україні
    01021, Київ, Кловський узвіз, 1
    Факс: (044) 253 2607
    Електронна пошта: ak@undp.org.ua
    Інтернет-сайт: http://www.un.kiev.ua/ua/undp
    
    ###


Чи підтримуєте ви приватизацію сільгоспземель?
Так
Ні
Треба подовжити мораторій