Наша сторінка на Facebook Наша сторінка у Twitter Наш канал Youtube
підписатися на новини
Email
підписатись
відписатись

Ресурсний центр ГУРТ
ГО Громадянська палата міста Києва
Журнал
Коаліція ГО Покоління демократичних перетворень
Парламентський клуб НУО
Українська гельсинська спілка з прав людини
Портал Громадський простір

 

 НОВИНИ


“МЕРЕЖА ПАРТНЕРСТВА-2005” ВІДКРИТИЙ КОНКУРС ДЛЯ ОБЛАСНИХ ГРОМАДСЬКИХ ОРГАНІЗАЦІЙ УКРАЇНИ

3 грудня, 2004 р.

    ***
    Увага! На прохання Міжнародного фонду “Відродження” у зв’язку з продовженням терміну прийому пропозицій розміщуємо оголошення ще раз.
    
    Міжнародний фонд “Відродження” (МФВ) - найбільша національна благодійна громадська організація в Україні, заснована відомим американським фінансистом і філантропом Джорджем Соросом.
    
    Місія Міжнародного фонду “Відродження” - фінансово та організаційно сприяти становленню демократичного, відкритого суспільства в Україні шляхом підтримки значущих для його розвитку громадських ініціатив.
    
    У 1990-2004 роках Фонд надав численним неурядовим організаціям (НУО) України, а також науково-освітнім, просвітницьким закладам та видавництвам ґрантів на суму понад 82 мільйони доларів США.
    
    2005 року МФВ надасть фінансову підтримку на суму до 7 мільйонів доларів США на проекти, що сприяють розвиткові європейської інтеграції, системі громадського правозахисту й утвердженню принципу верховенства права в Україні, проведенню пенітенціарної реформи, розвиткові громадської активності національних меншин, реформам у сферах освіти, охорони здоров’я, видавничій справі тощо.
    
    Пріоритетним завданням Фонд вбачає забезпечення рівного доступу НУО з регіонів, зокрема з обласних та районних центрів, селищ та сіл України, до отримання донорського фінансування на реалізацію проектів у галузі розвитку громадянського суспільства. МФВ також прагне створити умови для ефективного спілкування між активними представниками третього сектору, що передбачає обмін досвідом у здійсненні успішних проектів, поглиблення співпраці та партнерства між недержавними організаціями.
    
    Для виконання цих завдань 2001 року МФВ ініціював конкурс “Мережа партнерства”, до якої ввійшли громадські організації з усіх областей України. Як наслідок, у 2001-2004 роках зросла кількість проектних пропозицій до МФВ від регіональних неурядових організацій. Крім того, численні організації в усіх регіонах України змогли отримувати вичерпну інформацію не лише про програми та конкурси МФВ, але й про конкурси інших донорських організацій.
    
    2005 року МФВ продовжить практику безпосередньої співпраці з НУО в усіх областях України та Автономній Республіці Крим з метою інформаційної підтримки здійснення програм і конкурсів Фонду.
    
    МФВ запрошує до участі у конкурсі всі активні організації, які хотіли би сприяти ефективному поширенню інформації про програми МФВ та інших донорських і міжнародних організацій. Організації-учасниці “Мережі партнерства 2001-2004” охоче запрошуються до участі в конкурсі 2005 року.
    
    Умови конкурсу
    За підсумками відкритого конкурсу МФВ обере по одній НУО в кожній області України (за винятком Київської і м. Києва) та у містах Севастополі й Сімферополі.
    
    Вимоги до організацій-учасниць конкурсу:
    - бути офіційно зареєстрованою в обласному центрі громадською організацією чи благодійним фондом обласного центру;
    - бути здатною оперативно доносити інформацію про програми і ґранти МФВ до максимальної кількості НУО та інших зацікавлених інституцій своєї області;
    - мати досвід співпраці з місцевими НУО та неурядовими організаціями з інших регіонів України;
    - мати досвід співпраці з місцевою владою та приватним сектором;
    - мати досвід розробки та адміністрування/виконання соціальних, культурних чи освітніх проектів;
    - мати у своєму розпорядженні офісне приміщення, придатне для надання консультаційних послуг, а також необхідне комунікаційне та організаційне обладнання: телефон, факс, ксерокс, персональний комп’ютер, принтер, а також оперативний доступ до електронної пошти;
    - наявність он-лайн-доступу до веб-ресурсів мережі Інтернет є перевагою;
    - наявність досвіду співпраці зі ЗМІ є перевагою.
    
    Обрані за конкурсом партнерські НУО отримають від МФВ таку підтримку:
    - річний ґрант розміром 1,000 доларів США для підтримки власної інституційної діяльності;
    - можливість участі у тренінгах зі створення та написання проектів;
    - оперативну інформацію від МФВ та інших донорів про їхні програми і конкурси;
    - роздаткову літературу та інформаційні матеріали;
    - консультативну підтримку.
    
    Якщо Ваша організація відповідає зазначеним вимогам і бажає взяти участь у конкурсі, просимо заповнити аплікаційну форму “Мережі партнерства – 2005”, розміщену на Інтернет-сайті Міжнародного фонду “Відродження” http://www.irf.kiev.ua (рубрика “Конкурси”), і надіслати Вашу пропозицію:
    - або у друкованому вигляді за адресою: 04053, Київ, вул. Артема, 46, конкурс “Мережа партнерства – 2005”;
    - або в електронному вигляді PR-менеджерові МФВ Артему Колеснику на адресу kolesnyk@irf.kiev.ua.
    
    Аплікаційну форму для участі у конкурсі “Мережа партнерства – 2005” також розміщено на Інтернет-сайті Ресурсного центру “Гурт” http://www.gurt.org.ua.
    
    Останній термін подання пропозицій - 24 грудня 2004 року.
    
    Результати розгляду пропозицій буде оголошено до 28 січня 2005 року.
    
    КОНТАКТИ:
    Артем Колесник
    Міжнародний фонд “Відродження”
    04053, Київ, вул. Артема, 46
    Тел.: (044) 216 2474
    Факс: (044) 216 7629
    Електронна пошта: kolesnyk@irf.kiev.ua
    Інтернет-сайт: http://www.irf.kiev.ua


Ваша оцінка перспективи вступу України до ЄС:
5 років
10 років
20 років
Ніколи