Наша сторінка на Facebook Наша сторінка у Twitter Наш канал Youtube
підписатися на новини
Email
підписатись
відписатись

ІСАР «Єднання»
Ресурсний центр ГУРТ
ГО Громадянська палата міста Києва
Журнал
Коаліція ГО Покоління демократичних перетворень
Парламентський клуб НУО
Українська гельсинська спілка з прав людини
Портал Громадський простір

 

 НОВИНИ


“МЕРЕЖА ПАРТНЕРСТВА-2005” ВІДКРИТИЙ КОНКУРС ДЛЯ ОБЛАСНИХ ГРОМАДСЬКИХ ОРГАНІЗАЦІЙ УКРАЇНИ

3 грудня, 2004 р.

    ***
    Увага! На прохання Міжнародного фонду “Відродження” у зв’язку з продовженням терміну прийому пропозицій розміщуємо оголошення ще раз.
    
    Міжнародний фонд “Відродження” (МФВ) - найбільша національна благодійна громадська організація в Україні, заснована відомим американським фінансистом і філантропом Джорджем Соросом.
    
    Місія Міжнародного фонду “Відродження” - фінансово та організаційно сприяти становленню демократичного, відкритого суспільства в Україні шляхом підтримки значущих для його розвитку громадських ініціатив.
    
    У 1990-2004 роках Фонд надав численним неурядовим організаціям (НУО) України, а також науково-освітнім, просвітницьким закладам та видавництвам ґрантів на суму понад 82 мільйони доларів США.
    
    2005 року МФВ надасть фінансову підтримку на суму до 7 мільйонів доларів США на проекти, що сприяють розвиткові європейської інтеграції, системі громадського правозахисту й утвердженню принципу верховенства права в Україні, проведенню пенітенціарної реформи, розвиткові громадської активності національних меншин, реформам у сферах освіти, охорони здоров’я, видавничій справі тощо.
    
    Пріоритетним завданням Фонд вбачає забезпечення рівного доступу НУО з регіонів, зокрема з обласних та районних центрів, селищ та сіл України, до отримання донорського фінансування на реалізацію проектів у галузі розвитку громадянського суспільства. МФВ також прагне створити умови для ефективного спілкування між активними представниками третього сектору, що передбачає обмін досвідом у здійсненні успішних проектів, поглиблення співпраці та партнерства між недержавними організаціями.
    
    Для виконання цих завдань 2001 року МФВ ініціював конкурс “Мережа партнерства”, до якої ввійшли громадські організації з усіх областей України. Як наслідок, у 2001-2004 роках зросла кількість проектних пропозицій до МФВ від регіональних неурядових організацій. Крім того, численні організації в усіх регіонах України змогли отримувати вичерпну інформацію не лише про програми та конкурси МФВ, але й про конкурси інших донорських організацій.
    
    2005 року МФВ продовжить практику безпосередньої співпраці з НУО в усіх областях України та Автономній Республіці Крим з метою інформаційної підтримки здійснення програм і конкурсів Фонду.
    
    МФВ запрошує до участі у конкурсі всі активні організації, які хотіли би сприяти ефективному поширенню інформації про програми МФВ та інших донорських і міжнародних організацій. Організації-учасниці “Мережі партнерства 2001-2004” охоче запрошуються до участі в конкурсі 2005 року.
    
    Умови конкурсу
    За підсумками відкритого конкурсу МФВ обере по одній НУО в кожній області України (за винятком Київської і м. Києва) та у містах Севастополі й Сімферополі.
    
    Вимоги до організацій-учасниць конкурсу:
    - бути офіційно зареєстрованою в обласному центрі громадською організацією чи благодійним фондом обласного центру;
    - бути здатною оперативно доносити інформацію про програми і ґранти МФВ до максимальної кількості НУО та інших зацікавлених інституцій своєї області;
    - мати досвід співпраці з місцевими НУО та неурядовими організаціями з інших регіонів України;
    - мати досвід співпраці з місцевою владою та приватним сектором;
    - мати досвід розробки та адміністрування/виконання соціальних, культурних чи освітніх проектів;
    - мати у своєму розпорядженні офісне приміщення, придатне для надання консультаційних послуг, а також необхідне комунікаційне та організаційне обладнання: телефон, факс, ксерокс, персональний комп’ютер, принтер, а також оперативний доступ до електронної пошти;
    - наявність он-лайн-доступу до веб-ресурсів мережі Інтернет є перевагою;
    - наявність досвіду співпраці зі ЗМІ є перевагою.
    
    Обрані за конкурсом партнерські НУО отримають від МФВ таку підтримку:
    - річний ґрант розміром 1,000 доларів США для підтримки власної інституційної діяльності;
    - можливість участі у тренінгах зі створення та написання проектів;
    - оперативну інформацію від МФВ та інших донорів про їхні програми і конкурси;
    - роздаткову літературу та інформаційні матеріали;
    - консультативну підтримку.
    
    Якщо Ваша організація відповідає зазначеним вимогам і бажає взяти участь у конкурсі, просимо заповнити аплікаційну форму “Мережі партнерства – 2005”, розміщену на Інтернет-сайті Міжнародного фонду “Відродження” http://www.irf.kiev.ua (рубрика “Конкурси”), і надіслати Вашу пропозицію:
    - або у друкованому вигляді за адресою: 04053, Київ, вул. Артема, 46, конкурс “Мережа партнерства – 2005”;
    - або в електронному вигляді PR-менеджерові МФВ Артему Колеснику на адресу kolesnyk@irf.kiev.ua.
    
    Аплікаційну форму для участі у конкурсі “Мережа партнерства – 2005” також розміщено на Інтернет-сайті Ресурсного центру “Гурт” http://www.gurt.org.ua.
    
    Останній термін подання пропозицій - 24 грудня 2004 року.
    
    Результати розгляду пропозицій буде оголошено до 28 січня 2005 року.
    
    КОНТАКТИ:
    Артем Колесник
    Міжнародний фонд “Відродження”
    04053, Київ, вул. Артема, 46
    Тел.: (044) 216 2474
    Факс: (044) 216 7629
    Електронна пошта: kolesnyk@irf.kiev.ua
    Інтернет-сайт: http://www.irf.kiev.ua


Чи підтримуєте ви приватизацію сільгоспземель?
Так
Ні
Треба подовжити мораторій