Наша сторінка на Facebook Наша сторінка у Twitter Наш канал Youtube
підписатися на новини
Email
підписатись
відписатись

БЛАГОДІЙНИЙ ФОНД ІНТЕГРО
Фонд Країна Добродій
Газета Нова Доба - видання про Київ і столичну область
Парламентський клуб НУО
Українська гельсинська спілка з прав людини
Портал Громадський простір

 

 НОВИНИ


Грантові програми Visby

5 грудня, 2004 р.

    *** Головна мета програми Visby - зміцнення академічних обмінів та співпраці між Швецією та країнами Балтійського регіону, Білорусією, Україною.
    
    Visby Programme фінансує співпрацю на всіх академічних рівнях. Програма охоплює вивчення чи дослідження в усіх областях, але пріоритетом є вивчення чи дослідження, які стосуються з торгівлею та промисловістю, державним управлінням, культурою та медіа.
    
    Види грантів:
    Існує три окремі види грантів: проекти та мережі, індивідуальні стипендії, короткострокові візити.
    
    Проекти та мережі
    Ці гранти призначені для розвитку довготривалої співпраці між вищими освітніми закладами. Підтримується також співпраця між вищими закладами та організаціями у галузі торгівлі та промисловості, державному управлінні, культури та медіа.
    
    Фінансуються поїздки, оплата житла та деякі виплати. За такою ж схемою фінансується індивідуальна стипендія – оплата на поїздку в країну навчання та назад, проживання, оплата житла в навчальний період.
    
    Перевагу отримають ті проекти, які внесуть вклад в процес економічних та політичних реформ, формування суспільних інститутів. Заохочується участь жінок.
    
    Як взяти участь
    Заявка подається Швецьким або іноземним вищим закладом. Заявка має супроводжуватися документом, який свідчить про активний інтерес свого партнера щодо даного проекту чи мережі.
    
    Кінцевий термін подачі заявок на 2005-06 рр - 1 березня 2005 р.
    
    Індивідуальні стипендії
    Ці стипендії призначені для навчання та проведення досліджень в університетах та коледжах Швеції. Студенти, магістри та аспіранти можуть брати участь. Стипендія надається на навчання/проведення досліджень терміном від 1 місяця до 2х академічних років. Гранти також надаються на проходження практичної роботи.
    
    Як взяти участь
    Щоб отримати грант на навчання в Швеції, Ви маєте бути студентом. Спочатку необхідно бути прийнятим в заклад, де Ви бажаєте навчатися. Необхідно надати лист про прийом до цього закладу. Вікові обмеження відсутні. Необхідні добрі знання англійської мови.
    
    Кінцевий термін подачі заявок на 2005-06 рр – 1 березня 2005
    
    Стипендія покриває вартість поїздки до Швеції і назад, проживання, та витрати на житло. Якщо ви бажаєте відвідати більш посилені університетські курси, відвідати докторську програму чи проводити пост-докторські дослідження в Швеції, дивіться докладнішу інформацію на веб-сайті.
    
    Кінцевий термін подачі заявок - 1 березня 2005 р.
    
    Гранти на короткострокові візити
    Надаються для проведення досліджень, лекцій та інших видів активної участі в академічних та вчених конференціях Швеції, терміном від 1 до 2х тижнів. Фінансується поїздка, житло, проживання.
    
    Як взяти участь
    Заявка може бути подана максимум на 3 особи. Необхідно заповнити форму індивідуальної стипендії – якщо участь бере 1 особа, якщо – 2-3 особи – форму проектів та мереж.
    
    Заявки мають надсилаються за адресою:
    Swedish Institute
    Box 7434
    SE-103 91 Stockholm
    Sweden
    Fax: +46 8 20 72 48
    grant@si.se
    
    Заявки мають бути отримані не пізніше ніж за 8 тижнів до запланованої поїздки.
    
    Детальніша інформацію розміщена на сайті http://www.ec.kharkiv.edu/Konkurs/Visby%20Programme_2004.htm
    www.civicua.org


Чи вважаєте ви за необхідне реформувати ООН?
Так
Ні
ООН потрібно ліквідувати, а не реформувати