Наша сторінка на Facebook Наша сторінка у Twitter Наш канал Youtube
підписатися на новини
Email
підписатись
відписатись

БЛАГОДІЙНИЙ ФОНД ІНТЕГРО
Фонд Країна Добродій
Газета Нова Доба - видання про Київ і столичну область
Парламентський клуб НУО
Українська гельсинська спілка з прав людини
Портал Громадський простір

 

 НОВИНИ


Прийом заявок на одержання стипендії з прав людини

6 грудня, 2004 р.

    *** The Oak Іnstіtute for the Study of Іnternatіonal Human Rіghts повідомляє про початок прийому заявок на одержання стипендії з прав людини (Human Rіghts Fellowshіp) на 2005 р. Стипендія надається на проведення наукової праці протягом одного семестру на базі Колбі-Колледжу в м. Уотервилл, штат Мейн (Colby College. Watervіlle, Maіne).
    
    
    
    На осінь 2005 р. (з вересня по початок грудня), the Oak Іnstіtute запрошує правозахисників, що працюють з правами людини. Можливі сфери діяльності можуть включати, але не обмежуються: ВІЛ/СНІД, реабілітація жертв катувань, лікування біженців і жертв хвороб, судова антропологія, боротьба з небезпечними санітарними умовами, питання здоров'я жінок, а також дитяче недоїдання і смертність.
    
    Коледж надає стипендію в розмірі 32000 доларів США, а також оплачує транспортні витрати, розміщення, надає медичну страховку й інші додаткові пільги.
    
    Термін представлення кандидатур минає 1 січня 2005 р.; заповнені форми заявок повинні бути спрямовані не пізніше 14 січня 2005 р.
    
    Контакт Для одержання більш докладної інформації: http://www.colby.edu/oak/applіcatіon/app.html


Чи вважаєте ви за необхідне реформувати ООН?
Так
Ні
ООН потрібно ліквідувати, а не реформувати