Наша сторінка на Facebook Наша сторінка у Twitter Наш канал Youtube
підписатися на новини
Email
підписатись
відписатись

БЛАГОДІЙНИЙ ФОНД ІНТЕГРО
Фонд Країна Добродій
Газета Нова Доба - видання про Київ і столичну область
Парламентський клуб НУО
Українська гельсинська спілка з прав людини
Портал Громадський простір

 

 НОВИНИ


Луганськ: жорстоко побиті учасники мітингу на підтримку Ющенка

6 грудня, 2004 р.

    *** У Луганську група озброєних молотками і холодною зброєю людей жорстоко побила учасників мітингу на підтримку Віктора Ющенка, повідомляють «Українські Новини». Постраждали десятки журналістів, у тому числі й інформаційного агентства «Українські Новини», іноземні спостерігачі і прихильники лідера опозиції.
    
    Інцидент стався близько 13:00 у понеділок під час мітингу прихильників Віктора Ющенка в Луганську. За словами постраждалої журналістки Українських новин, до колони прихильників Ющенка чисельністю близько 70 осіб підійшла колона прихильників Віктора Януковича чисельністю близько 300 осіб. Коли колони зблизилися, раптово з юрби виділилося близько 30 озброєних людей у чорних шкіряних куртках і оточило колону прихильників Ющенка, в якій також перебували журналісти, які висвітлювали подію.
    
    Бандити взяли юрбу в щільне кільце і почали бити людей, забираючи мобільні телефони, відеокамери й іншу фіксуючу апаратуру. З колони випускали тільки потерпілих, у яких бандити відібрали всі засоби зв’язку.
    
    Нападники завдавали журналістам ударів по голові молотками, били ногами і важкими предметами. За словами очевидців, постраждало кілька десятків осіб.
    
    За словами журналістки, зокрема злочинці жорстоко побили кореспондента газети «Луганчани» і координатора проектів ОБСЄ в Луганській області. Волонтер товариства Джона Говарда (Канада) Сільве Россель одержав важку черепно-мозкову травму, зараз медики його оперують.
    
    Також побиті двоє працівників штабу Ющенка в Луганській області, зокрема у Євгена Савченка зламаний ніс. Імена і прізвища інших потерпілих уточнюються.
    
    Колектив інформагентства вимагає від правоохоронних органів ужити термінових заходів для затримання злочинців.
    
    Дані про кількість поранених і можливих загиблих зараз уточнюються.
    
    proUA.com


Чи вважаєте ви за необхідне реформувати ООН?
Так
Ні
ООН потрібно ліквідувати, а не реформувати