Наша сторінка на Facebook Наша сторінка у Twitter Наш канал Youtube
підписатися на новини
Email
підписатись
відписатись

БЛАГОДІЙНИЙ ФОНД ІНТЕГРО
Фонд Країна Добродій
Газета Нова Доба - видання про Київ і столичну область
Парламентський клуб НУО
Українська гельсинська спілка з прав людини
Портал Громадський простір

 

 НОВИНИ


Щойно кандидат у президенти В. Янукович - назвав ім'я свого нового керівника передвиборчого штабу.

6 грудня, 2004 р.

    *** Ним став - Тарас В"ячеславович Чорновіл, Народний депутат України. Член комітета Верховної Ради України з питань державного будівництва та місцевого самоврядування. Тарас Чорновіл, син засновника та керівника Народного Руху України - В"ячеслава Чорновола, котрий загинув при нез"ясованих і досі обставинах. Розслідування загибелі В.М. Чорновола - досі не закінчене. Янукович призначенням Т. Чорновола на посаду керівника штабу, мав на меті "вести передвиборчу компанію, від імені і для усього народу України". А також розігрувати у цій компанії карту новоявленого опозиціонера для "старої влади".
    А ми нагадаємо, що Тарас Чорновіл був учасником проекту "Парламентський клуб НУО", котрий Фундація "Чинність закону". провадила спільно із Фондом "Євразія" та Комітетом ВРУ з держбудівництва та місцевого самоврядування. Пан Тарас, під час проекту, зокрема, неодноразово обіцяв сприяти поліпшенню фінансування тюремної системи в Україні та іншим добрим справам. Хотілося би сподіватись, що усі вони не будуть забуті, у разі перемоги кандидата, штаб котрого очолить Тарас Чорновіл.
    На фото: Тарас Чорновіл - перший (з права наліво), Юрій Ключковський, Народний депутат України, представник В.Ющенка у ЦВК, Олег Спорников, директор Фундації "Чинність закону"


Чи вважаєте ви за необхідне реформувати ООН?
Так
Ні
ООН потрібно ліквідувати, а не реформувати