Наша сторінка на Facebook Наша сторінка у Twitter Наш канал Youtube
підписатися на новини
Email
підписатись
відписатись

БЛАГОДІЙНИЙ ФОНД ІНТЕГРО
Фонд Країна Добродій
Газета Нова Доба - видання про Київ і столичну область
Парламентський клуб НУО
Українська гельсинська спілка з прав людини
Портал Громадський простір

 

 НОВИНИ


Участь громадян у виборчих процесах в Україні

7 грудня, 2004 р.

    *** Визнаючи надзвичайну значущість наступного виборчого туру, Freedom House в рамках програми “Участь громадян у виборах в Україні” оголошує КОНКУРС ВИБОРЧИХ МІКРОГРАНТІВ (до 5,000 доларів США) для регіональних громадських організацій, які проводять просвітницьку роботу з виборцями, в першу чергу спрямовану на упередження повторення можливих порушень в ході виборчого процесу. Особливої уваги буде надано регіонам, у яких було зафіксовано найбільшу кількість таких порушень під час попередніх турів голосування.
    Зважаючи на надзвичайний брак часу та обмеженість ресурсів, Freedom House запрошує зацікавлені НУО надсилати свої проекти у стислому тезовому форматі (бажано не більше 5-6 сторінок) до 10 грудня 2004 року на адресу: fh@freedomhouse.kiev.ua Будемо вдячні, якщо ви зможете надсилати свої проекти на розгляд до кінцевого терміну.
    
    УВАГА! Проекти на конкурс приймаються лише в електронному форматі Word (для описової частини) та Excel (для бюджету проекту). Заявки приймаються тільки однією мовою – або української, або російською. Перекладу на англійську НЕ ПОТРІБНО!
    
    Форму заявки на грант можна знайти на сайті www.freedomhouse.org.ua
    
    В разі виникнення додаткових питань, будь ласка, пишіть на адресу fh@freedomhouse.kiev.ua.
    
    Будемо дуже вдячні за відсутність телефонних дзвінків! Людські ресурси Freedom House дуже обмежені, отже постійне спілкування координаторів по телефону робить загальний процес розгляду грантових пропозицій неефективним.
    
    вул. Б. Хмельницького 68, кв.68
    Kиїв 01030, Україна
    E-mail: fh@freedomhouse.kiev.ua


Чи вважаєте ви за необхідне реформувати ООН?
Так
Ні
ООН потрібно ліквідувати, а не реформувати