Наша сторінка на Facebook Наша сторінка у Twitter Наш канал Youtube
підписатися на новини
Email
підписатись
відписатись

ІСАР «Єднання»
Ресурсний центр ГУРТ
ГО Громадянська палата міста Києва
Журнал
Коаліція ГО Покоління демократичних перетворень
Парламентський клуб НУО
Українська гельсинська спілка з прав людини
Портал Громадський простір

 

 НОВИНИ


ЗАПРОШУЄМО ДО ДІАЛОГУ (Оголошення)

13 грудня, 2004 р.

    *** Центр політичної освіти, Молодіжна громадська колегія при Голові Верховної Ради України виступають з ініціативою проведення суспільного діалогу в регіонах України, який може бути спрямований на обговорення:
    - процесів та явищ, що відбулися в молодіжному середовищі під час виборів Президента України;
    - бачення молоді шляхів вирішення суспільно-політичної кризи та подальшого розвитку українського суспільства, зокрема молодіжної політики в державі;
    - перспектив розвитку молодіжних ініціатив, які виникли під час виборів Президента України, а також розвитку молодіжного руху.
    
    Запрошуємо молодіжні та студентські організації, активістів виборчих штабів кандидатів у Президенти України, органи державної влади та місцевого самоврядування, політичні партії, засоби масової інформації взяти участь в організації діалогу в регіонах України, який може бути проведено у форматі круглих столів, дебатів тощо.
    
    Вибори Президента України 2004 року засвідчили гостру необхідність запровадження змін у суспільно-політичному житті держави. Перш за все, це стосується вдосконалення політичної системи України, формування якісно нових принципів функціонування влади, пошуку демократичної моделі взаємодії громадян і владних інституцій тощо. У зв’язку з цим виникає необхідність напередодні повторного голосування проведення відкритого суспільного діалогу, в якому молодь, як найбільш мобільна верства українських громадян, може відіграти особливу роль.
    
    За ініціативи Центру політичної освіти, Молодіжної громадської колегії при Голові Верховної Ради України та Народно-демократичної ліги молоді 2 грудня 2004 року в місті Києві було започатковано діалог у рамках круглого столу, учасниками якого стало більше 60 представників молодіжних організацій, студентських ініціатив, засобів масової інформації, а також молодих активістів та експертів з молодіжної політики (звіт за результатами круглого столу можна переглянути на Інтернет-сайті Молодь у виборах http://www.muv.org.ua/modules.php?name=News&file=article&sid=654).
    
    Центр політичної освіти та Молодіжна громадська колегія при Голові Верховної Ради України готові надати організаційну, інформаційну та іншу допомогу в організації заходів з проведення діалогу.
    
    КОНТАКТИ:
    Костянтин Плоский
    Центр політичної освіти
    Тел.: (044) 204 4985
    Електронна пошта: office@cpe.org.ua
    Інтернет-сайт: http://www.cpe.org.ua
    
    Джерело: Інформаційний електронний бюлетень “ГУРТ”
    http://www.gurt.org.ua у розділі “ВИДАННЯ”.


Які політичні сили Київщини є найбільш близькими вам?
Батьківщина (Всеукраїнське об'єднання)
Голос (Політична партія)
Європейська Солідарність (політична партія)
Наш Край (політична партія)
Опозиційна платформа - За життя
Радикальна партія О.Ляшка
Слуга народу (політична партія)
Сила і Честь (Політична партія І. Смєшка)
Інша партія
Жодна партія не є близькою мені