Наша сторінка на Facebook Наша сторінка у Twitter Наш канал Youtube
підписатися на новини
Email
підписатись
відписатись

ІСАР «Єднання»
Ресурсний центр ГУРТ
ГО Громадянська палата міста Києва
Журнал
Коаліція ГО Покоління демократичних перетворень
Парламентський клуб НУО
Українська гельсинська спілка з прав людини
Портал Громадський простір

 

 НОВИНИ


Російські правозахисники: є й інша Росія...

14 грудня, 2004 р.

    *** Представники російських правозахисних організацій заперечили пропоновану керівництвом Росії та ЗМІ думку щодо антиросійських настроїв серед учасників громадянського спротиву в Україні.
    
    "Із самого початку "жовтогарячої революції" на Україні, а по суті справи - відразу після першого туру президентських виборів, багато впливових російських засобів масової інформації не утомлюються повторювати, що у вашій країні йде боротьба між прихильниками "проросійської" і "антиросійської" орієнтації, і майже відкрито підтримують одну зі сторін громадянського конфлікту", - говорять правозахисники.
    
    Вони стверджують, що в Росії є чимало людей, які у це не вірять. "Ми прекрасно розуміємо, що українські громадяни, - українці, росіяни, кримські татари, русини, євреї, вірмени, греки та інші, незалежно від їхнього етнічного походження, рідної мови, культурного самовизначення, місця проживання і навіть політичних симпатій, - вийшли на вулиці Києва, Харкова й інших міст не для того, щоб продемонструвати "антиросійські" настрої". Причинами цього вони називають обурення тим, що своєкорисливі політики спробували ними маніпулювати, а результати їхнього волевиявлення були грубо підтасовані.
    
    "Можливо, ті, хто сьогодні визначає офіційну політику Росії, думають, що Україна, що роздирається етнокультурними конфліктами, Україна, керована слабкою, корумпованою, напівавторитарною владою, змушеної спиратися на підтримку ззовні, буде найбільше зручним сусідом для нашої країни".
    
    Правозахисники наголошують, що є інша Росія, яка зацікавлена у вільній, єдиній і стабільній Україні, що прагне, як і вона сама, до Європи.
    
    Під цим Зверненням підписалися представники Російського Товариства "Меморіал", Московської Гельсінкської Групи, правозахисної організації "Право дитини", Російського дослідницького Центру з прав людини, Міжрегіональної Групи "Правозахисна мережа", Громадського Об'єднання "Мир-світло культури", "Християнсько-демократичної перспективи", Центру громадянської освіти і прав людини, Молодіжного центру прав людини та багато інших.
    
    Джерело : civic.ua


Які політичні сили Київщини є найбільш близькими вам?
Батьківщина (Всеукраїнське об'єднання)
Голос (Політична партія)
Європейська Солідарність (політична партія)
Наш Край (політична партія)
Опозиційна платформа - За життя
Радикальна партія О.Ляшка
Слуга народу (політична партія)
Сила і Честь (Політична партія І. Смєшка)
Інша партія
Жодна партія не є близькою мені