Наша сторінка на Facebook Наша сторінка у Twitter Наш канал Youtube
підписатися на новини
Email
підписатись
відписатись

ІСАР «Єднання»
Ресурсний центр ГУРТ
ГО Громадянська палата міста Києва
Журнал
Коаліція ГО Покоління демократичних перетворень
Парламентський клуб НУО
Українська гельсинська спілка з прав людини
Портал Громадський простір

 

 НОВИНИ


18 грудня відбудеться круглий стіл для журналістів

14 грудня, 2004 р.

    *** „Зміни в медіа-середовищі та перспективи медіа-реформ”
    
    Національна спілка журналістів України та Незалежна медіа-профспілка України запрошують журналістів на круглий стіл „Зміни в медіа-середовищі та перспективи медіа-реформ”. Круглий стіл відбудеться 18 грудня об 11.00 у приміщенні Національної спілки журналістів (вул. Хрещатик, 27а).
    
    Вільна дискусія журналістів, медіа-експертів та представників журналістських організацій буде присвячена стосункам між журналістами та власниками ЗМІ, закріпленню тих змін, які відбулися в інформаційній політиці останнім часом та виробленню практичного плану медіа-реформ в Україні. Матеріали дискусії планується залучити до національної конференції з питань реформування медіа, яка запланована на січень 2005 року.
    
    Представник Міжнародної федерації журналістів Олівер Моні-Кьорл та віце-президент Шведської профспілки журналістів Арні Кьоніг, які візьмуть участь у круглому столі, додадуть практичних порад міжнародних медіа-профспілок у вирішенні цих проблем.
    
    Передбачається, що дискусію вестимуть Наталія Лігачова, голова ГО „Телекритика”, Сергій Гузь, голова Незалежної медіа-профспілки України, Сергій Таран, директор Інституту масової інформації, медіа-експерти, журналісти.
    
    З питань участі у круглому столі звертайтеся до Сергія Гузя, Тетяни Акімової за телефонами 537-20-03, 220-71-97, info@profspilka.org.ua.
    
    
    Київська незалежна медіа-профспілка
    тел. (044) 537-20-03, факс 220-71-97,
    www.profspilka.org.ua


Чи підтримуєте ви приватизацію сільгоспземель?
Так
Ні
Треба подовжити мораторій