Наша сторінка на Facebook Наша сторінка у Twitter Наш канал Youtube
підписатися на новини
Email
підписатись
відписатись

ІСАР «Єднання»
Ресурсний центр ГУРТ
ГО Громадянська палата міста Києва
Журнал
Коаліція ГО Покоління демократичних перетворень
Парламентський клуб НУО
Українська гельсинська спілка з прав людини
Портал Громадський простір

 

 НОВИНИ


Нікопольська централізована біблиотечна система отримала гранти Уряду США

27 січня, 2004 р.

    Серед 80 бібліотек України, що одержала гранти уряду США в розмірі більш $ 100 тис. для придбання комп'ютерів, підключення і роботі в мережі Інтернет, є і Нікопольська централізована бібліотечна система.
    Начальник відділу преси, утворення і культури посольства США в Україні Скотт Урбом надіслав міському голові Нікополя Сергієві Старуну лист, у якому дякує за співробітництво в 2003 р., зокрема в реалізації спільного проекту "Інтернет для читачів публічних бібліотек".
    На думку С. Урбома, упровадження даного проекту поліпшило безкоштовне одержання інформації жителями міста. Посольство США високе оцінює зусилля міського голови й інших учасників реалізації проекту за підтримку бібліотечної галузі і культури, а спільна робота є значним внеском у процес демократичних реформ і розвиток цивільного суспільства в Україні.
    У листі також виражена подяка директорові бібліотечної системи Людмилі Шевцовой і начальникові відділу культури міськради Наталі Василенко за забезпечення якісної реалізації проекту і своєчасне відкриття Інтернет-центрів у Нікополю.
    Джерело: REGІONS.RU


Чи порушуються державою права людини під час дії карантину?
Так
Ні
Це є необхідністю