Наша сторінка на Facebook Наша сторінка у Twitter Наш канал Youtube
підписатися на новини
Email
підписатись
відписатись

ІСАР «Єднання»
Ресурсний центр ГУРТ
ГО Громадянська палата міста Києва
Журнал
Коаліція ГО Покоління демократичних перетворень
Парламентський клуб НУО
Українська гельсинська спілка з прав людини
Портал Громадський простір

 

 НОВИНИ


КОНКУРС ПРОЕКТІВ ДЛЯ ГРОМАДСЬКИХ ОРГАНІЗАЦІЙ

29 січня, 2004 р.

    З метою забезпечення прозорості та ефективного розподілу коштів, які передбачаються у державному бюджеті на 2004 рік для підтримки громадських організацій, молоді, жінок та сім’ї - Держкомсім"єю оголошено конкурс
    
    Проведення конкурсу передбачено постановою Кабінету Міністрів України від 25 липня 2002 р. № 1062 "Про затвердження Порядку проведення конкурсу проектів програм, розроблених громадськими організаціями, стосовно дітей, молоді, жінок та сім’ї".
    Вперше в Україні такий конкурс відбувся у 2002 році. До участі у ньому було подано 241 проект від 81 громадської організації, до другого етапу конкурсу допущено 233 проекти від 77 організацій. Конкурсною комісією у 2002 році рекомендовано підтримати 144 програми, які було подано від 70 громадських організацій. Протягом 2003 року Держкомсім’ямолоддю відповідно до встановлених термінів профінансовано програми переможців конкурсу в повному обсязі.
    Переможці конкурсу щороку визначаються рішенням конкурсної комісії, до складу якої входять представники центральних органів виконавчої влади, народні депутати України, провідні науковці та лідери всеукраїнських громадських організацій.
    18 грудня 2003 року у приміщенні Державного комітету України у справах сім’ї та молоді відбулося перше засідання конкурсної комісії з розгляду проектів програм, розроблених громадськими організаціями на 2004 рік.
    Під час засідання обговорювалися результати реалізованих громадськими організаціями програм, які здійснювалися за фінансової підтримки Держкомсім’ямолоді протягом 2003 року.
    Також було представлено перелік пріоритетних соціальних проблем, на реалізацію яких передбачено кошти в державному бюджеті на 2004 рік, зокрема: формування лідерських якостей у дітей і молоді, заохочення їх до активної участі у суспільних процесах; сприяння зайнятості дітей і молоді, підтримка молодіжного підприємництва; підтримка творчих ініціатив дітей і молоді, формування їх світогляду на засадах духовності та загальнолюдських моральних цінностей; формування соціально-правової культури дітей і молоді, попередження негативних проявів у дитячому та молодіжному середовищі, запобігання бездоглядності та безпритульності серед неповнолітніх; гуманізація судочинства по відношенню до дітей, захист їх житлових і майнових прав; пропаганда здорового способу життя, оздоровлення дітей і молоді; поліпшення становища жінок, попередження насильства в сім’ї, протидія торгівлі людьми, сприяння впровадженню гендерної рівності в суспільстві; зміцнення інституту сім'ї подолання негативної демографічної тенденції в Україні; розвиток сімейних форм виховання дітей-сиріт і дітей, позбавлених батьківського піклування; поглиблення процесу інтеграції української молоді до європейського співтовариства; розвиток міжнародного співтовариства в галузі сім'ї, дітей і молоді.
    Максимально можливі обсяги бюджетного фінансування програми, розробленої громадською організацією, стосовно дітей, молоді, жінок та сім'ї, становлять до 75% від загальної суми кошторису витрат на реалізацію програми.
    Державний комітет України у справах сім'ї та молоді готовий інформувати ЗМІ про хід роботи конкурсної комісії з визначення переможців у 2004 році для поширення цієї інформації серед широких кіл громадськості.
    Додаткова інформація за тел.: 228-56-31, тел/факс 229-78-80. 01025, м. Київ, вул. Десятинна, 14.
    www.dksm.gov.ua


Чи порушуються державою права людини під час дії карантину?
Так
Ні
Це є необхідністю